Medeniyetler Korosu Kültür ve Sanat Evi’nde İncelemeler

Adalet Bakanı Sadullah Ergin ilimiz programı kapsamında  Antakya Medeniyetler Korosu Kültür ve Sanat  Evi’nde, incelemelerde bulundu.
Medeniyetler Korosu Kültür ve Sanat Evi’nde İncelemeler
 Vali Lekesiz’in eşliğinde gerçekleşen incelemelere; Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal ve Mehmet Öntürk, Vali Yardımcısı Şahin Bayhan, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Gülen, İl Özel İdare Genel Sekreteri Muhittin Şahin, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Ümmühan Eryurt ile özel firmanın temsilcileri katıldı.
   

Bakan Ergin yaptığı değerlendirmede, “Burası, Bakarsan Bağ Olur Bakmazsan Dağ Olur- sözünü çok güzel tanımlıyor. Kısa bir süre sonra burası hizmet vermeye başlayacak. Antakyamızın artık sembollerinden bir tanesi olan Medeniyetler Korosu kendi çalışmalarını, mini konserlerini, açık hava konserlerini burada yapabilecek. Daha önemlisi böyle bir mekanın ilimize ve dünya kültür mirasına kazandırılması önemli bir hizmet oldu. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. İlimizin her noktası şu letafete ve şu güzelliğe kavuşana kadar çalışmalar devam etmelidir ve edecektir de.” dedi.