MEHMET DEVİREN BASIN AÇIKLAMASI

Uzun yıllardır Hatayspor sevdasıyla iç saha, deplasman demeden tribünde Bordo-Beyaz renk aşkıyla Hatayspor’u destekledim.
MEHMET DEVİREN BASIN AÇIKLAMASI
Yaz-kış demeden, soğuk-sıcak demeden Hatayspor’un başarısı için çaba gösterdim, alınteri döktüm. Hatayspor için yaptığım her hizmet feda olsun, helal olsun.Ancak Hatayspor’un geldiği şu durum beni üzüntüden adeta kahrediyor. Hatayspor yönetiminin istifasıyla şu an takımımız yönetimsiz. Teknik direktörü olmayan, hiçbir maddi geliri olmayan, yardım alamayan yarım asırlık çınar Hatayspor’umuz maalesef kapanma aşamasında.Bu kötü gidişe sessiz kalamazdım takımın kapanmasına duyarsızlık gösteremezdim. Bu nedenle Hatayspor’un sahipsiz olmadığını, bu takıma kimse sahip çıkmazsa ben ve arkadaşlarımın sahip çıkacağını göstermek için 3 Şubat 2016 tarihinde yapılacak olan olağanüstü kongrede Başkan adayı olduğumu spor kamuoyuna ilan ediyorum. Tek amacım, başkanlık koltuğu değil Hatayspor’u yaşatmaktır. Hatayspor’un sahipsiz kalmadığını göstermektir.Bu amaçla gerek Taraftarlar Derneği yönetiminden gerekse Hatay kamuoyunun önemli isimlerinden oluşacak bir liste hazırlığına başladım. Allah yardımcımız olsun.Son sözümde büyüklerime. Hatay Valiliğini, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığını, işadamlarını ve Hatayspor’a gönül veren tüm Hataylı hemşerilerimi göreve davet ediyorum. Hatayspor kapanmasın takımımızı ilelebet yaşatalım.
Mehmet Deviren (Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanvekili)
MEHMET DEVİREN BASIN AÇIKLAMASI haberi 19 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1480 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle