MEMUR-SEN VE DİYANET-SEN KAHVALTIDA BULUŞTULAR

Memur-Sen çatısı altında ki sendikalar Enerji-Bir Sen Hatay İl Başkanı Ferit Ali Gündel'in kahvaltısında bir araya geldiler.. 
MEMUR-SEN VE DİYANET-SEN KAHVALTIDA BULUŞTULAR
Kahvaltıda sendika başkan ve yöneticilerine oldukça anlamlı e gündem yaratacak bir konuşma yapan Memur-Sen ve Diyanet-Sen Hatay İl Başkanı Hasan Urhan, “Kerbela bitmedi. Daha içimizde Kerbelalar var. Hala bu milleti parçalamak isteyen, bizleri birbirimize düşürmek isteyen çok güçler var. Biz Memur-Sen ailesi olarak Kerbela’dan çok büyük ders almamız lazım.” Dedi.
 
 
Memur-Sen ve Diyanet-Sen Hatay İl Başkanı Hasan Urhan:  
“Kerbelalar Olmasın Diye Kenetlenmeliyiz!!!”
Memur-Sen çatısı altında Hatay’da faaliyet gösteren çeşitli iş kollarından sendikaların başkan ve yöneticileri, Enerji Bir-Sen Hatay İl Başkanı Ferit Ali Gündel’in misafiri olarak Eğitim Bir-Sen binasında kahvaltıda bir araya geldiler.
Enerji Bir-Sen Hatay İl Başkanı Ferit Ali Gündel, kahvaltıya katılan misafirlerine hitaben yaptığı selamlama konuşmasında, birlik ve beraberlik mesajı verdi ve 15 günde bir gerçekleştirdikleri İskenderun kahvaltısına Antakya’dan katılan misafirlerine teşekkür etti ve aynı zamanda 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü de kutladı.