Merkez Parti 60. İl Başkanlığı’nı Adana’da açtı

Temmuz ayı içerisinde kurulan ve teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Merkez Partisi 60. İl Başkanlığı açılışını geçtiğimiz hafta sonu Adana’da gerçekleştirdi.

Merkez Parti 60. İl Başkanlığı’nı Adana’da açtı
Adana’da açılan Merkez Partisi 60. İl Teşkilatı açılış törenine Merkez Partisi (MEP) Genel Başkanı Abdurrahim Karslı ve Genel Başkan Yardımcıları, Merkez Parti Adana İl Başkanı Adil Paşa ve yöneticileri, Merkez Parti Hatay İl Başkanı Çilem Aras ve yöneticileri, çok sayıda milletvekilleri, partililer ve vatandaşlar katılım gösterdi. İlk genel seçimlerde iktidar olmalıyız Türkiye’nin her bakımdan kötü yönetildiğini belirten Merkez Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Abdurrahim Karslı; “Türkiye her bakımdan kötü yönetilmektedir. Ülkemizi bu çamurdan çıkarmak için alternatif olan Merkez Parti’yi kurduk. Türkiye’nin kaderi için yapılacak olan ilk genel seçimlerde iktidarda olmalıyız” dedi.
 
Milletin menfaatleri için çalışacak insanlara kapımız açık Akşam saatlerinde Merkez Parti Adana İl binasının açılışını gerçekleştiren MEP Genel Başkanı Abdurrahim Karslı; “Merkez Parti’de görev almak isteyen herkese kapılarımız açıktır. Güzel bir ekip oluşturduk. Sırf parti kurulsun diye elini-kolunu sallayan kişileri partimize sokmadık. Biz böyle bir şeyi tasvip edemeyiz. Biz her partiden insanlara kapımızı açarken, hak ve hukuku savunan, milletin menfaati için çalışacak insanları davet ettik. 7 Temmuz 2014 tarihinde kurulmamıza karşın, kısa bir dönem içerisinde 60 ilde örgütlendik ve rastgele değil, kağıt üzerinde değil, iktidara talip olmak için kurulduk. İnsanlara adalet dağıtmak ve refah içerisinde yaşatmak için bu yola çıktık. Eğer yapılacak ilk genel seçimlerde iktidar  olamazsak, sadece bize değil tüm halkımıza geçmiş olsun.” diye konuştu.  Merkez Parti Hatay İl Teşkilatı Adana’daydı Geçtiğimiz haftalarda teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayarak resmen göreve başlayan Merkez Parti Hatay İl Başkanı Çilem Aras ve yöneticileri Merkez Parti Adana İl Başkanlığı’nın açılış törenine katılmak üzere Adana’da Genel Başkan Prof. Dr. Abdurrahim Karslı ve genel başkan yardımcıları ile çalışmalar hakkında temaslarda bulundular.

Murat MUTLU