METEOROLOJİK UYARI

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden verilen bilgiye göre Bölgemizin Orta Akdeniz üzerinden yağışlı havanın etkisine gireceği tahmin ediliyor.
METEOROLOJİK UYARI
 Aralıklı olarak yağması beklenen gök gürültülü ve sağanak yağışın yarın öğle saatlerinden itibaren (17 .09.2013 – 12:00) Adana, Mersin iç kesimler Osmaniye, Kahramanmaraş’ın, Andırın, Göksun ilçelerinde ve Hatay kıyı ilçelerinde kuvvetli (20-50 Kg/m) akşam saatlerinden sonra (17.09.2013-20:00) Adana kıyı ilçeleri (Karataş, Yumurtalık), Osmaniye güneyi ile Hatay’ın kıyı ilçelerinde (Erzin, Dörtyol, İskenderun) çok kuvvetli olması (51-70 Kg/m) tahmin edilmektedir. Ayrıca rüzgârın kuvvetli ve çok kuvvetli yağışla birlikte, kuvvetli (40-60 km/s) olarak esmesi beklenmektedir.  Yağışların oluşturabileceği sel, su baskını, heyelan, yıldırım çarpması ve çatı uçması gibi olaylara karşı duyarlı olunmasını ve gerekli tedbirlerin alınması önemle duyurulur.
METEOROLOJİK UYARI haberi 17 Eyl 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  83175 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle