MHP adayları Narin Hotel’de bir araya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay İl ve İlçe Teşkilatı, 30 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde Narin Hotel’de düzenlenen aday tanıtım töreninde bir araya geldiler.

MHP adayları Narin Hotel’de bir araya geldi
Narin Hotel’de yapılan Antakya Belediye Meclis Üyesi aday tanıtım törenine MHP Hatay Milletvekili A.Şefik Çirkin, MHP Antakya Belediye Başkan adayı Fedai Yücedal, MHP Antakya Belediye Mecli Üyesi adayları, Ülkü Ocakları Başkanı Naci Akkaya, partililer ve davetliler katıldı. MHP Antakya Belediye Meclis Üyesi adayı Fadıl Yakşan Narin Hotel’de yapılan törene katılan partilileri kapıda karşıladı.Narin Hotel toplantı salonunda yapılan aday tanıtım töreninde açılış konuşmasını yapan MHP Belediye Meclis Üyesi adayı Fadıl Yakşan; “Hepimiz birlik ve beraberlik içerisinde seçimleri kazanacağımıza inanıyorum. Bu konuda projelerini ve düşüncelerini Antakya Belediye başkan adayımız Fedai Yücedal anlatacaktır. Tanıtım törenine katılım gösteren MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin’e, Belediye Başkan adayımız Fedai Yücedal’a, Ülkü Ocakları Başkanı Naci Akkaya’ya, Belediye meclis üyesi adaylarına ve partili tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.” diye konuştu.Narin Hotel’de düzenlenen aday tanıtım töreninde bir konuşma yapan MHP Antakya Belediye Başkan adayı Fedai Yücedal; “Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde inşallah seçimleri kazanacağız.
 
 Ancak şu unutulmamalıdır. Bir belediye başkanının görevi sadece yol ve kanalizasyon yapmak değildir. Aynı zamanda kendi bölgesinin güvenliği sağlamaktır. Tarih ve Kültür faaliyetlerinin gelişmesi ve korunmasını sağlamaktır. Bu vesileyle inşallah seçimleri kazanıp memleketimizi en iyi şekilde yönetme imkanına sahip olacağız. Bu vesileyle belediye meclis üyesi olan aday arkadaşlarıma, milletvekilimize, partili üyelerimize ve misafirlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. ”diye konuştu.Aday tanıtım töreninde konuşan MHP Hatay Milletvekili A. Şefik Çirkin; “Maalesef ülkemizin geldiği şuan ki durum neticesinde 30 Mart 2014 Mahalli İdareler seçimleri çok önemli boyut kazandı. Bu konuda gerek teşkilat ile gerekse yapacağımız hizmetler ile seçimlere çok sıkı olarak hazırlanıyoruz. Adaylarımızın her biri bu memleketimizi yönetecek cesur insanlardır. Antakya Belediye Başkan adayı Fedai Yücedal içimizden biridir. Akabinde belediye meclis üyesi adaylarımız da aynen öyle. Antakya Belediye Başkan adayımız Fedai Yücedal’ın belediye başkanı olması halinde Antakya’ya ve memleketimize güzel ve başarılı hizmetler yapacağına inanıyorum. Törene katılım gösteren tüm aday arkadaşlarımıza ve misafirlerimize teşekkür ediyorum. İnşallah Büyükşehir ve Antakya Belediyesi’ni hep beraber birlik ve kardeşlik duyguları içerisinde kazanacağız.” diyerek sözlerini tamamladı.