MHP den AK Parti ye ziyaret.

 MHP İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Gül, AK Parti İlçe Başkanı Uğur Feriz'i ziyaret etti.
MHP den AK Parti ye ziyaret.
 Ziyarette konuşan AK Parti İlçe Başkanı Feriz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, birlik ve beraberlik içerisinde halka hizmet için çalıştıklarını belirtti.
     Feriz, İskenderun'a daha çok hizmet yapılması için çalıştıklarını vurgulayarak, ilçenin ve ilin sorunlarını çözme noktasında diğer siyasi partilerle işbirliği içinde çalışmaya özen göstereceklerini ifade etti.
     Gül ise Feriz'e yeni görevinde başarı dileyerek ''AK parti'nin yeni yönetimini kutlamak ve hayırlı olsun demek için buradayız. Demokrasinin vazgeçilmez unsurları olan siyasi partilerin istişare halinde olması demokrasinin güzelliğidir. Ülkeye ve millete hizmet için var olan siyasi partilerin kendi aralarında nezaket ve diyalog ziyaretlerini de kaynaşma ve beraberlik manasında faydalı buluyorum'' dedi.
     Ziyarette AK Parti'li ve MHP'li yönetim kurulu üyeleri de bulundu.
MHP den AK Parti ye ziyaret. haberi 15 Şubat 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  165380 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle