MHP DEN VATAN MİTİNGİ

Dış Politika ve Güvenlik Politikası Uzmanı Prof.Dr. Celalettin Yavuz, MHP’nin 25 Mayıs 2015 tarihli Adana’daki “Vatan” mitinginden önce bölgeye gelerek çeşitli etkinliklere katıldı. Konuyla ilgili haber taslağı aşağıda, ilgili resimler ise ekte sunulmuştur.
MHP DEN VATAN MİTİNGİ
Dış Politika ve Güvenlik Politikası Uzmanı, Hatay/Dörtyollu Prof.Dr. Celalettin Yavuz, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin 25 Mayıs 2013 cumartesi günü Adana’daki mitingine 2 gün erken gelerek, Adana-Ceyhan ve Hatay’la ilgili incelemelerde bulundu.
Yavuz, bu arada Osmaniye’deki etkinlikler sırasında, Ankara’dan birlikte intikal ettiği grupla Osmaniye Ülkü Ocakları Başkanlığını da ziyaret etti. Ocak İl Başkanı Başkanı Ertuğrul Cevahir’e, Ocak için kendi kitaplarımdan bir demet kitabını imzalayarak takdim eden Prof.Dr. Yavuz, Osmaniye Ülkü Ocakları Başkanlığı’nın 5 katlı yeni binasını çok beğendiğini ifade etti.
 
Osmaniye Ülkü Ocaklarının yeni binası; derslikleri, konferans salonu, sanat kolu ve spor faaliyetleri, kültür ve yönetimiyle dört dörtlük düşünülmüş gibiydi. Hem milliyetçi, hem de pırıl pırıl bir gençlik bulduklarını söyleyen Prof.Dr. Yavuz ve beraberindeki heyet, Osmaniye’de esnaf gezisi de yaptı. Ancak, esnafın AKP hükümetinden şikâyetleri oldukça fazlaydı.

Ceyhan, Adana, İmamoğlu, Erzin ve Dörtyol’un da Osmaniye’den farkı yoktu.

Reyhanlı’da elim bir olaya sebebiyet veren terörün failleri hala açıklanamaz iken, Reyhanlılar olayın şokuyla hala dokunduğunda neredeyse “ağlayacak” kadar kederliydiler.”

MHP DEN VATAN MİTİNGİ haberi 28 Mayıs 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  70405 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle