MHP HATAY I KARIŞ KARIŞ DOLAŞACAK

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay İl Teşkilatı yerel seçim çalışmalarına şimdiden hız vererek ilçelerde istişare toplantılarına başladı.
MHP HATAY I KARIŞ KARIŞ DOLAŞACAK

Çalışmalar kapsamında ilk olarak Hatay’ın Hassa ilçesinde istişare toplantısı gerçekleşti. Partililerin yoğun ilgisi ve geniş kapsamlı katılımıyla yapılan toplantıda MHP’nin ilçede yaptığı ve bundan sonra yapması gereken çalışmalar planlı bir şekilde görüşüldü.

Toplantıda konuşma yapan MHP İl Başkanı Adnan Akdaş, “Milliyetçi Hareket Partisi olarak seçim çalışmalarımıza hız vermiş bulunmaktayız, bu kapsamda Hatay’ın tüm ilçelerini tek tek gezip çalışma programlarını belirleyeceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi’nin Hatay’daki çıtasını yükseltmek için varımızı yoğumuzu koyacağız. Tüm partili arkadaşlarımızda bu bilinç içerisinde çalışacaklardır bundan eminiz” dedi.

MHP Hatay İl Başkanı Adnan Akdaş, Hassa teşkilatı toplantısının ardından istişare toplantılarının ikincisi Ardıçlı’da üçüncüsünü ise Kırıkhan ilçesinde gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Kırıkhan’daki geniş katılımlı istişare toplantısına, Hatay İl Teşkilatı’nın yanı sıra MHP Kırıkhan İlçe Başkanı Ali Sinan Bozkurt, Kurtlusoğuksu Belediye Başkanı Osman Koşay, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, MHP’li İl Genel Meclis üyeleri ve Belediye Meclis üyeleri, Kadın kolları teşkilatları ve çok sayıda partili iştirak etti.

Kırıkhan ilçesinde gerçekleşen istişare toplantısında görüşlerini dile getiren MHP İl Başkanı Adnan Akdaş, “Bizler inandığımız şeyi başarmak için bu yola koyulmuş durumdayız. Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda gecemizi gündüzümüze katıp Hatay’da MHP fırtınasını estirmeliyiz. Bu bağlamda tüm partili arkadaşlarımıza büyük görevler düşmektedir. Çalışmalarımız doğrultusundaki istişare toplantılarımız hız kesmeden devam edecektir, Hatay’ı karış karış gezip çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.