MHP HATAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI PAYAS'TA ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDU

 MHP Hatay Milletvekili adayları Payas beldesinde esnaf ziyaretlerinde bulunarak MHP nin projeleri ve politikaları hakkında açıklamalarda bulundular.
MHP HATAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI PAYAS'TA ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDU
  12 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek seçimlerin Türk Milletinin bekası için dönüm noktası olarak değerlendiren ve çalışmalarına Kadın Kolları üyeleriyle birlikte Payas beldesinde devam eden MHP Milletvekili Adayları Bilal Karaca, İsmail Hakkı Yücel ve Yaşar Gürakan beraberlerinde parti yetkilileri ile birlikte Payas ta esnaf ziyaretlerinde bulundular.
     Belediye Başkanı Bekir Altan, belediye meclis üyeleri, belde teşkilatı, kadın komisyonları ve kalabalık bir partili gurubun eşlik ettiği gezide milletvekilleri hem esnafın derdini dinlediler hem de onlara MHP nin plan ve projelerini anlatarak destek istediler.
 
 
     MHP Adayı Bilal Karaca hava kirliliği, işsizlik, ödenemeyen çekler ve krediler ve ülkenin bölünmesine ve bir iç çatışma ortamına sürüklenmesine ilişkin kaygılarını dile getirerek ''9 yıldır ülkeyi yöneten AKP iktidarının halkın güvenini boşa çıkarmıştır, halkı değil de kendi hısım akrabalarını ve yandaşlarını zengin etmiştir, bölgemiz sanayi bölgesi olmasına rağmen işsizlik had safhadadır. Dedi.
     MHP Adayı Yaşar Gürkan'da vatandaşlarından alım güçlerinin giderek azaldığını, terörün artık şehre indiğini ve AKP sayesinde siyasallaştığını, bölücülerin büyük şehirlerde ve doğu illerinde halkı canından bezdirdiğini, belirterek ''Her gece onlarca araç yakılarak belediye otobüslerini ve dükkânları güpegündüz harap edilmektedir. Devletin polisi ancak kendi canını korumaya çalıştığı bir düzen oluşmuştur. Bununda tek sorumlusunun ülkeyi 9 yıldır yöneten AKP hükümetidir'' dedi.
     MHP Hatay Milletvekili Adayı İsmail Hakkı Yücel'de 12 Haziran da çıkacak olan sonuçlarla AKP iktidarının 9 yıllık serüveninin sona ereceğini belirtti.
     Kadın kolları üyesi bir gurup bayan de belediye Başkanı Bekir Altan ı ziyaret ederek bölgedeki çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.