MHP İLÇE KONGRESİ

Milliyetçi Hareket Partisi Antakya İlçe Kongresi, 11 Ocak 2015 Pazar Günü Saat 12.00’da Meclis Kültür Sanat Merkezinde Yapılacak.

MHP İLÇE KONGRESİ

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Antakya ilçe başkanı Mehmet Ali Yıldırım yaptığı yazılı açıklamada 11 Ocak Pazar günü yapılacak MHP Antakya ilçe kongresine tüm Antakyalıları davet etti. Meclis Kültür Sanat Merkezinde saat: 12.00’da başlayacak olan kongrenin önemine vurgu yapan Yıldırım; “Haziran ayında yapılacak genel seçimler öncesi Türkiye genelinde olduğu gibi Milliyetçi Hareket Partisi Antakya ilçe başkanlığı da kongre yapma kararı alınmıştır. 13 yıldır ülkeyi yöneten AKP hükümetinin ülkeyi getirdiği durum düşünüldüğünde yapılacak bu kongrelerde görev alacak yeni yönetim kurulu üyelerinin üstleneceği bu kutsal görevin önemi bir kez daha artmaktadır.” Dedi. “Ülke geneline, iç ve dış siyasete, ekonomiye kendi yaşadığımız çevreye bakıldığında ne demek istediğimiz daha iyi anlaşılabilir.”diyen Başkan Yıldırım açıklamasının devamında ise şu ifadelere yer verdi; “4 yılda bir yapılan genel seçimlerde ülke yönetecek kadro seçilmekte,  Dolayısıyla vatandaşlarımızdan ricamız, geriye dönük bir muhasebe yaparak kararını vermeli ve kesinlikle sandığa gitmelidir. Son 13 yılda ülkemizde intiharların, iflasların, boşanmaların, kadına şiddetin ve ahlaki çöküntünün arttığı bu durumda aziz vatandaşlarımızın ülkenin bu gerçeklerini göz önüne alarak sandığa gitmelerini ve ellerini vicdanlarına koyarak oylarını kullanmalarını rica ediyoruz. Maden ocaklarında yaşam odaları pahalı olduğu gerekçesiyle mecliste kabul etmeyenlerin saraylara harcanan paraları duyduğumuzda olanlara anlam vermekte güçlük çekiyoruz. Genel seçimler öncesi  ülke genelinde yapılacak olan kongrelerle tazelenecek olan Milliyetçi Hareket Partisi kadroları 45 yıllık siyasi deneyimleriyle seçim startı verecektir. Bu vesileyle 11 Ocak 2015 Pazar günü saat 12 de Meclis Kültür Sanat Merkezinde ( Eski gündüz sineması) yapılacak olan Antakya 1. Olağan kongresine Tüm Antakyalı hemşerilerimiz davetlidir.” Dedi.

MHP İLÇE KONGRESİ haberi 07 Ocak 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  58490 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle