MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARININ PAZAR GEZİLERİ

MHP 25. Dönem Milletvekili Adayları Mehmet Akif Terzi ve Ferhat Küçükler’ın bugün ki durağı Antakya Emek Mahallesi’nde açılan Emek Semt Pazar esnafı ve Kavaslı Mahallesi’ndeki esnaflar oldu.
MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARININ PAZAR GEZİLERİ
Terzi: “MHP İKTİDARA GÜÇLÜ GELİYOR”Emek Semt Pazarı VE Kavaslı Mahallesi’ndeki esnaflar  MHP 25. Dönem Milletvekili Adayı Mehmet Akif Terzi ve Ferhat Küçükler’i ağırladı.Esnafla iç içe olan adaylarımızdan Mehmet Akif Tezi esnafımızın sesine kulak vermek amacıyla sıkmadık el, uzatılan ekmeği bölüşmediği esnaf kalmadı. Esnaflarımız tarafından sevilen Terzi: “Hem pazarcı esnafı ile mahalle halkının sesine kulak vermek adına böyle bir ziyaret gerçekleştirdik. Esnafımız ve halkımızla kucaklaşan 25. Dönem Milletvekili Adayı Mehmet Akıf Terzi: “Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünü sağlamak ve mevcut iktidarın yaptığı haksızlıkları halkımıza beyan ettik. MHP İktiar olma yolunda emin adımlarla yürüdüğünü” ifade ederk sözlerine son verdi.Esnaf Ziyaretlerimizde 25. Dönem Milletvekili Adaylarımızdan Mehmet Akif Terzi, Ferhat Küçükler, Hatay Ülkü Ocakları Başkanı Naci Akkaya ve Yönetimi , MHP İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Demirdöven ve yönetimi katılım gösterdi.
 
MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARININ PAZAR GEZİLERİ haberi 27 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  3835 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle