MHP SAMANDAĞ INDA TOPLANDI

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay il teşkilatı istişare toplantılarının on ikincisini Samandağ ilçesinde gerçekleştirdi.
MHP SAMANDAĞ INDA TOPLANDI

MHP Hatay İl Başkanı Adnan Akdaş, Samandağ ilçe Başkanı Ali Çubukçu il, ilçe yöneticileri ve partili üyelerin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, il, ilçe yöneticilerinin yaptıkları konuşmalarda, Mahalli İdare seçimlerine nasıl hazırlanılmalı? Ne yapmalı? Ne gibi yol izlenmeli konularında görüş alış-verişinde bulundukları belirtildi.

Hatay MHP İl Başkanı Adnan Akdaş, partililerin Büyük heyecan içerisinde olduklarını ve Milliyetçi Hareket Partisinin dik duruşuna hayranlık duyduklarını, MHP’nin Tek Bayrak, Tek devlet, Tek Vatan, Tek Dil,1000 yıllık kardeşliğin, kentleşmenin, birlikteliğin savunucusu olmalarını, ,Bu güzel vatanın kimselere peşkeş çektirmemek için MHP’nin mücadelesini, vatanın kutsal olduğu bilincinde tek parti olduğunu, Bayrağını, vatanını, milletini seven herkesi kucaklamanın MHP’nin, MHP’li olmanın ön şartı olduğunu söylemelerinden gurur duyduğunu ifade ederken, ‘Değerli ilçe yöneticilerinin ve partili üyelerinin bu heyecan, bu susamışlık, bu duruş içerisinde, davaya inanışları karşısında çok memnun oldum. İlçe yöneticilerinin ve partili üyelerin yoğun katılımlarından ve bu havayı yaşattıkları için herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum’ ifadesinde bulunduğu belirtildi.

İl Başkanı Adnan Akdaş ayrıca, Mahalli idareler seçiminde ilçe teşkilatlarının izleyeceği çalışmalar konusunda bilgiler aktardığı da vurgulandı.

MHP SAMANDAĞ INDA TOPLANDI haberi 17 Ocak 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  39220 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle