MHP YÖNETİMİNDEN ATB YE ZİYARET

Antakya Ticaret Borsası ve şahsım adına MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sn.Mete Aslan’a, MHP Antakya Belediye Başkan Adayı Sn. Fedai Yücedal’a MHP Hatay İl Başkanı Sn.Adnan Akdaş’a ve MHP Yönetimine yaptıkları nezaket ziyaretinden dolayı hoş geldiniz diliyorum.

MHP YÖNETİMİNDEN ATB YE ZİYARET

Borsamıza yaptığınız ziyaret bizleri mutlu etmiştir.  Hatay sosyal, kültürel, ekonomik   yapısıyla ortak aklın hakim olduğu ve bu yolla ön plana çıkan güzel kentimizdir. Hatay’da oluşan ortak akıl, kentsel kalkınma yanında kent kimliğinin ön plana çıkarılması ve markalaşmanın sağlanmasında önemli rol oynamıştır. Elbette bu kalkınmanın temelinde  güçlü sivil toplum kuruluşlarının büyük önemi vardır.Hepimiz ortak hedefler için çalışmaktayız. Sonuçta hepimizin ortak amacı Hatay’ımızın ve Antakya’mızın kalkınması ve gelişmesidir. Ortak çalışmalarla ilimizi ve ilçemizin hak ettiği yere gelmesi için hep birlikte gayret göstermeliyiz. Antakya’da ortaya çıkan güzel eserlerin altında birlik ve beraberlik yatmaktadır. Birçok projeler bu sayede hayata geçmektedir. Hepimizin tek gayesi Hatay’ımızın, Antakya’mızın kalkınması ve gelişmesi için hizmet götürmektir. İlimizin ve ilçemizin bekleyen sorunlarının üstesinden gelip Hatay’ımızı ve Antakya’mızı en iyi yerlere getirmek için elimizden gelen tüm desteği birlik ve beraberlik içerisinde sonuna kadar vermeye devam edeceğiz.  Bizler Hatay’a ve Antakya’ya gönülden bağlıyız. İlimizin ve ilçemizin çıkarlarını ve menfaatlerini düşünmek zorundayız. Kentimizin örnek bir şehir olabilmesi hangi parti olursa olsun Hatay’ımıza ve Antakya’mıza hizmet verecek olan herkese desteğimiz sonsuz olacaktır. Amacımız kentimizi her zaman daha ileriye götürmektir. Bizler Hatay’da bir ailenin fertleri gibiyiz. Elbirliği içinde olmak zorundayız. Elbirliği ve güçbirliği içinde olursak yapamayacağımız hiçbir şey yoktur.Antakya Ticaret Borsası olarak, her zaman ilimizin ve ilçemizin ortak sorunlarında hep birlikte görev üstlenmeyi hedef edindik. Antakya Ticaret Borsası olarak Hatay’ımızın ve Antakya’mızın sorunlarında her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Bugün bizleri ziyaret ettikleri için Sn, Mete Aslan’a, Sn.Fedai Yücedal’a, Sn.Adnan Akdaş ve MHP Heyetine şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına teşekkür ediyorum. Belediye Başkan adaylarına çıktıkları bu yolda başarılar diliyor, seçim sürecinin ilimiz ve ilçemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.

                                                          

                                                                                        Mehmet Ali KUSEYRİ

                                                                              TOBB Strateji Geliştirme Yüksek Kurul Üyesi

                                                                                                 Antakya Ticaret Borsası 

                                                                                                Yönetim Kurulu Başkan

MHP YÖNETİMİNDEN ATB YE ZİYARET haberi 18 Ocak 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  27545 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle