MHP'DEN GADİR HUM BAYRAM MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı adına yayınlanan mesajda Alevi cemaatinin bu hafta sonunda kutlayacağı “Ğadir Hum Bayramı” kutlandı.
MHP'DEN GADİR HUM BAYRAM MESAJI
MHP İl Başkanlığı adına yayınlanana mesaj şöyle:
“Ülkenin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu bir dönemde böylesi bir birlikteliği bir amaç edinmiş bir bayram etkinliğinde kutlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Hz. Ali'den bu yana yeşertilmeye çalışılan birlik ve beraberlik tohumudur. Ehl-i Beyti bilmek ve anlamak demek, ülkemizde de zaman zaman karşılaştığınız etnik kökenle dine, dile, ırka dayalı yapılan ayrımcılığa karşı durmak, alet olmamak ve birliğimizi korumak demektir.
 Atatürk gibi 'Yurtta Sulh, Cihanda Sulh' ilkesi demektir. 
Birliğin, dirliğin, temizliğin dostluğun paylaşımın daim olduğu, insana insan olduğu için değer verildiği aynı yaratandan yaratılmanın bilincinde tüm insanlığın kardeşçe yaşadığı bir dünya umuduyla Hatay'lı tüm dostları selamlıyorum. Bayramınız Kutlu Olsun.”
MHP'DEN GADİR HUM BAYRAM MESAJI haberi 31 Ekim 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  121335 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle