MİLLETE HİZMET ETMEK BOYNUMUZUN BORCU

 AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, ''Ak parti olarak 8,5 yıldır tüm gücümüzü milletten alıyoruz, milletvekili olarak millette hizmet etmek boynumuzun borcudur'' diye konuştu.
MİLLETE HİZMET ETMEK BOYNUMUZUN BORCU
 Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) tatile girmesiyle birlikte seçim bölgesine dönen Yeşildal, beraberindeki heyetle birlikte Hatay'a bağlı bir çok köyü gezerek sorunları yenide görmek ve çözmek için kolları sıvadığı belirtildi.
     Yeşildal, yaptığı köy gezilerinde, köylülerin sorunlarını dinleyerek, bazı sorunları yerinde bazı sorunları ise not alarak en kısa sürede çözmek için çaba harcayacağını ifade etti.
 

     AK Parti teşkilatı olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere en alt kademeye kadar yüzde 50 oranında aldıkları oyun hakkını vermek için gece gündüz çalıştıklarını kaydeden Yeşildal, bu sorumluğun altından kalkabilmek için seçimlerde olduğu gibi seçimlerden sonrada milletin gücüne ihtiyaçları olduğunu belirtti..
 

     Yeşildal, Hatay'a 8.5 yıldır büyük hizmetler yaptıklarını, bunların başında Hatay Hava Alanı, Karaçay Barajı, Reyhanlı Barajı alt geçitler, üst geçitler ayrıca duble yollar yapıldığını, bunların Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in de büyük çabaları ile artarak devam edeceğini ifade etti.