Milletimizin Başı Sağolsun

Kısa adı BASK olan Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikası Hatay Onursal Başkanı Metin YILMAZ " Manisa’nın Soma İlçesi’nde meydana gelen  maden ocağı faciası yürekleri yakmış, tüm halkımızı yasa sokmuştur."
Milletimizin Başı Sağolsun

“Manisa’nın Soma İlçesi’nde meydana gelen  maden ocağı faciası yürekleri yakmış, tüm halkımızı yasa sokmuştur. Böyle bir vahim olay milletlerin başına yüzyılda bir gelebilmekte ve insanlarda tarifi imkansız bir acı bırakmaktadır. Devletimizin tüm imkanlarını  olay anından hemen sonra seferber etmiş , yüzlerce kurtarma ve sağlık ekibi göreve başlayarak gerekli müdahaler yapılmıştır. Ançak 274 vatandaşımızın şehit olması unutulması imkansın bir ateşi yüreğimizede yakmıştır.  Metin YILMAZ, açıklamasının sonunda:Devletimizin bu olayın sorumları hakkında anında gerekli soruşturmaları acarak, sorumluları hakkında yasal işlemleri başlatmaları ve Soma halkının yaralarını en kısa zamanda sarması konusunda inancımız sonsuzdur. Bağımlı sendikalrın işverin tastik elamını olmaktan çıkıp asıl görevlerinin işçinin siğortası olduğunu hatırladığında ; iş güvenliği uzmanları ile koordineli bir şekilde çalışarak işçilerin çalışma ortamlarını daha güvenli ve insana yakışır bir çalışma ortamı sağladığı zaman bu tür vahim olayların önüne gececeğine inancımız sonsuzdur. Maden ocağında meydana gelen faciada Hayatının kaybeden işçi kardeşlerimize Allah’tan rahmet ,yakınlarına sabırlar diliyorum. Yaralı kardeşlerimizede acil şifalar diliyorum.  Tüm milletimizin başı sağ olsun.

 

 

         

Milletimizin Başı Sağolsun haberi 15 Mayıs 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  36605 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle