MİLLETVEKİLERİNİN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

 AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, İskenderun'a bağlı Tülek ve Haymaseki köylerinde ziyaretlerde bulunarak vatandaşa verdikleri destek nedeniyle teşekkür etti.
MİLLETVEKİLERİNİN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
 Karasayar, seçimlerde destek olan partililere, gösterdikleri özveri ve gayretlerinden dolayı teşekkür etti.
     Vatandaşın ''istikrar sürsün'' diyerek AK Parti'yi yeniden iktidara getirdiğini belirten Karasayar, milletin teveccühüne layık olmaya çalışacaklarını söyledi.
     Seçimlerde köylülerin gösterdiği heyecana tanık olduklarını ifade eden Karasayar, ''AK Parti'nin gücüne güç kattınız. Bütün teşkilat mensuplarımıza ve gönüldaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Durmak yok, hizmete devam edeceğiz. İskenderun için güzel hizmetlerimizi bundan sonrada birlikte ortaya koyacağız'' şeklinde konuştu.
    
 

     -CHP HATAY MİLLETVEKİLİ DUDU, DÖRTYOL VE ERZİN'DE-
    
     CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu da Dörtyol ve Erzin ilçesinde ziyaretlerde bulunarak vatandaşa verdikleri destek nedeniyle teşekkür etti.
     Dudu, Dörtyol ve Erzin'de parti teşkilatını ziyaret etti, vatandaşlarla görüştü ve seçimlerde verdikleri destek dolayasıyla teşekkür etti.
     Milletin vekaletini en iyi şekilde yerine getireceklerini belirten Dudu, ''Bize oy versin vermesin herkesin milletvekili olacağım. Hedefimiz iktidardı, ancak vatandaşımız bize ana muhalefet görevini verdi. Muhalefet vekiliyiz gibi bir bahanenin arkasına sığınmadan memleketimiz için hizmet etme gayreti içinde olacağız'' dedi.
     Bölgenin sorunlarını ortak akıl içinde çözeceklerini ifade eden Dudu, ''Biz bundan sonra verilen sözlerin, sorunların çözümünün takipçisi olacağız. Hiç kimse umutsuzluğa kapılmasın'' şeklinde konuştu.