MİLLETVEKİLİ ADAYI ÇALIŞKANIN SEÇİM ÇALIŞMASI

 Saadet Partisi milletvekili adayı Necmettin Çalışkan geçmişten gelen birikim ile milletin tek umudu olan parti Saadet Partisi olduğunu söyledi.
MİLLETVEKİLİ ADAYI ÇALIŞKANIN SEÇİM ÇALIŞMASI
   Çalışkan, yaptığı açıklamada, ülkede insanların huzursuz, işsiz, perişan olduğunu belirterek, son yıllarda aile kurumunun yıprandığını, boşanmaların had safhada olduğunu, evliliklerin süresi eskisi gibi 40, 50 yıl değil, artık iki üç yıla kadar düştüğünü kaydetti.
     Hatay'ın Türkiye'nin en işsiz beş ilinden biri olduğunu hatırlatan Çalışkan, yolla, kömürle insanların aldatılmaya çalışıldığını, 9 yıllık bir zaman diliminde daha önemli işlerin yapılması gerektiğini düşündüğünü belirtti.
     Çalışkan, Saadet Partisi ile Ak Parti kardeştir diyenlere de kardeşlik payı olarak her aileden 2 oyun biri kendilerine verilmesini istediklerini belirterek, İktidar olmaları halinde başlıca projelerini şöyle açıkladı:
 
 
     ''Saadet İktidarında asgari ücretten vergi kesilmeyecek. Üniversiteyi kazanan çocukların anne babaları, nasıl okutacağız diye kara kara düşünmek zorunda kalmayacak, Saadet İktidarında Üniversite harçlarını kaldıracağız. Saadet iktidarında herkes beşikten mezara kadar sigortalı olacak. Çiftçilerimizden, mavi mazot uygulaması başlatılacak ve mazottan tek kuruş vergi almayacağız. Esnaf kardeşlerimize, Saadet iktidarında faizsiz kredi verilecek. Geçmişten gelen birikim ile milletin tek umudu olan parti Saadet Partisi'dir.''
     Payas Seçim Koordinasyon Merkezinde bir basın toplantısı düzenleyen saadet adayları, Payas Sanayi sitesinden başlayarak, Payas esnafını tek tek dolaştı. Ardından, Dörtyol'a bağlı Sincan, Gökkuzulu köylerini gezen adaylar, Dörtyol sanayi sitesi esnafı ile bir araya geldi. Son olarak Hizmet vakfı ve MÜSİAD İskenderun Şubesini de ziyaret eden Saadetliler MÜSİAD Hataya Şubesi Başkanı Fatih Tosyalı ve üyeleri tarafından karşılandılar.