MİLLETVEKİLİ GEÇİCİ ADAY LİSTELERİ HATAY

 Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
MİLLETVEKİLİ GEÇİCİ ADAY LİSTELERİ HATAY
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
    
     1- Sadullah Ergin
     2- Orhan Karasayar
     3- Mehmet Öntürk
     4- Adem Yeşildal
     5- Hacı Bayram Türkoğlu
     6- Filiz Özçörekçi
     7- Fevzi Şanverdi
     8- Mehmet Saruhan
     9- Abdülkerim Güven
     10- Hür Emre Önal
    
     DEMOKRAT PARTİ
    
     1- Saadet Özmen
     2- Fehmi Uçar
     3- Ömer Aytekin
     4- Recep Tekin
     5- Ali Usta
     6- Zerrin Yalçın
     7- Şaban Erol Atılğanlar
     8- İhsan Süs
     9- Orhan Polat
     10- Mehmet Küçük
    
     CUMHURİYET HALK PARTİSİ
    
     1- Mehmet Ali Ediboğlu
     2- Mevlüt Dudu
     3- Refik Eryılmaz
     4- Hasan Akgöl
     5- Nihad Matkap
     6- Suzan Alhasoğlu
     7- Uğur Bilkay
     8- Ali Oğuz
     9- Ali Aslan
     10- Yılmaz Şahutoğlu
    
     EMEK PARTİSİ
    
     1- Mevlüt Bulgur
     2- Şükran Ertaş
     3- Mehmet Sarıkaş
     4- Diren Zorlucan
     5- Erdoğan Buyur
     6- Servet Solmaz
     7- Cavidan Nizamoğlu
     8- Bahriye Kelleci
     9- Cabir Güzel
     10- Cemile Topaloğlu
    
     MİLLET PARTİSİ
    
     1- Mustafa Kundakçı
     2- Harun Özeren
     3- Ali İçin
     4- Horik Yalçın
     5- İsmail Bağdatlı
     6- Medine Eraslan
     7- Mehmet Nuri Aktar
     8- Hülya Sıdan
     9- Menekşe Nural Adıgüzel
     10- Aysel Akarçay
    
     SAADET PARTİSİ
    
     1- Necmettin Çalışkan
     2- Mehmet Ayaz
     3- Halil Geçer
     4- Atila Erol
     5- Ramazan Öksüz
     6- Ahmet Nebih Yöney
     7- Nihat Yazıcı
     8- Necati Börklü
     9- Selami Çekiç
     10- Fahri Serdar Özal
    
     HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ
    
     1- Atila Duran
     2- Beşir Çağan
     3- İbrahim Hıdıroğlu
     4- Mehmet Arslan
     5- Fatma Eser
     6- İzzet Melih Erozan
     7- Medine Pınar Yörenç
     8- Ebru Aydoğan
     9- Bilal Arıcan
     10- Orhan Korkut
    
     HALKIN SESİ PARTİSİ
    
     1- Nizam Gövce
     2- Hüsamettin Aydın
     3- Ayla Ayan
     4- Songül Dağ
     5- Veysal Karani Zortukoğlu
     6- Cahit Ot
     7- Muhammet Mücahit Filiz
     8- Ahmet Yüksel
     9- Uğur Ağırman
     10- Mehmet Orhan
    
     MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
    
     1- Adnan Şefik Çirkin
     2- Bilal Karaca
     3- İsmail Hakkı Yücel
     4- Selahaddin Gençer
     5- Bülent Bahadırlı
     6- Hüseyin Akgöl
     7- Canan Gencer
     8- Yaşar Gürakan
     9- İrfan Oktay
     10- Ömer Girgeç
    
     DOĞRU YOL PARTİSİ
    
     1- Maruf Kaymaz
     2- Uğur Çalım
     3- Yılmaz Geçer
     4- Erdal Korkmaz
     5- Bedrettin Tunç
     6- Nurettin Yenen
     7- Tekgül Aslıpek
     8- Suna Hezer
     9- İzzettin Tunçer
     10- Ülger Göztepe
    
     TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
    
     1- Atıf Özbay
     2- Nergiz Örs
     3- Engin Kıra
     4- Emsel Dede
     5- Levent Paltacı
     6- Sibel Çapar
     7- Mehmet Ali Bağdatlı
     8- İbrahim Doğan
     9- Mustafa Toy
     10- Necati Çapar
    
     MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ
    
     1- Aysel Koç
     2- Müslüm Gülistan
     3- Hasan Elmas
     4- Yahyahan Urfalıoğlu
     5- Ayşe Şahin
     6- Hasan Bayraktaroğlu
     7- Şevket Solmaz
     8- Mehmet Açıkgöz
     9- Zeynep Boydaş
     10- Gürbüz Ek
    
     BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ
    
     1- Halil Akkaya
     2- Ahmet Gündüzalp
     3- Hüseyin Yunus
     4- Metin Yeşilkaya
     5- Nazmi Kalkar
     6- Mevlüt Atabek
     7- Halil Yazgeç
     8- Yusuf Ziya Şanverdi
     9- Fatih Özer
     10- Ahmet Yıldızoğlu
    
     DEMOKRATİK SOL PARTİ
    
     1- Adnan Günal
     2- Ali Bıkmaz
     3- Cuma Yurttakul
     4- Durmuş Arslan
     5- Varol Gürbüz
     6- Özer İşçi
     7- Maşallah Erdoğan
     8- Hüseyin Yenigün
     9- Şerife Akkurt
     10- Mehmet Gündüz
    
     BAĞIMSIZ
    
     - Mahmut Aksoy
     - Nihat Taşkın
     - Necati Yıldız
     - Hayrettin Arslan
     - Mahmut Aydıncı
     - Melih Sürmeli
     - Mevlüt Uslu
     - Ali Başkar