MİLLİ İTTİFAK PAYAS TA

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:calibri,sans-serif; font-size:16px">Milli İttifak olarak Saadet Partisi &ccedil;atısı altında se&ccedil;ime girecek olan Hatay Milletvekili adayları hafta sonu Yayladağı ve Payas&rsquo;ı gezerek b&uuml;y&uuml;k ilgi g&ouml;rd&uuml;.</span>
MİLLİ İTTİFAK PAYAS TA

Milli İttifak Saadet Partisi Hatay Milletvekili adayı Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan ve Nevin Zeytin ile diğer aday ve partililer önce Yayladağı’nda köy gezileriyle seçmenle buluşurken, bazı açılışlarda gerçekleştirdi.Yayladağı Ağzıkara köyünde cami açılışına katılarak protokol ile birlikte kurdele kesilirken, daha sonra Karaköse beldesi gezildi. Öğle’den sonra Payas ilçesine geçen Milli İttifak adayları, geç saatlere kadar pazar ve diğer esnafları ziyaret ederek yoğun ilgi karşılandı.illi İttifak Saadet Partisi 1. Sıra Milletvekili adayı Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Payas seçim bürosu açılışında bir konuşma yaparak, yerel seçimlerde dönen bazı oyunlarla son anda 2. olarak belediyeyi kaçıran Saadet Partisi’nin bu seçimde birinci parti olarak çıkacağını iddia ederek, Payas ilçesine çok önem verdiklerini belirtti.  “Payas teşkilatımız özverili çalışması ile yarım kalan bu işi bu seçimlerde tamlayacaktır diyen Çalışkan, bu yüzdenseçimlerde "Alperenler" ile "Mücahitlere" son derece önemli görevler düşüyor” dedi.Rakip partilerin adayları ilgili olarak da konuşan Çalışkan yerel halkın tanımadığı tepeden isimleri aday olarak koydular. Bu milleti enayi yerine koymak, aklıyla oynamaktır. Havaalanında adaylarını karşılamaya giden partililer, sosyal medyada gördüğü aday resmi ile vekil adayının hangisi olduğunu anlamaya çalışıyor.  İnanıyoruz ki milletimizi bunlara gereken cevabı verecektir” diye konuştu.Milli İttifak 2. Sıra Milletvekili adayı Nevin Zeytineli ise BBP ve Saadet Partisi'nin hedeflerinin her zaman aynı olduğunu belirterek, "Hedefimiz milletin birliği, kardeşliği, refahı, güvenliği ve istikbalidir".Zeytineli, “Ayrımcılığın olduğu ülkemizde, kardeşliği yeniden tesis etmek ve Türkiye'nin her bölgesindeki vatandaşların bireysel hak ve özgürlüklerini, dini özgürlüklerini tam manasıyla eksiksiz bir şekilde verip, herkesi birinci sınıf vatandaş yapmak için bir araya geldiklerini söyledi. Esnaf ziyaretleri ve seçim bürosu açılışında milli ittifak’a iltihak edenler olurken, birliğe katılanlara Saadet ve Büyük Birlik rozetleri ayrı ayrı takılması günün ilginç fotoğraf karesi oldu.

MİLLİ İTTİFAK PAYAS TA haberi 04 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  4225 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle