MİLLİ VOLEYBOLCU BAŞKAN TOKSOY’U ZAYİRET ETTİ

Ablasının düğünü için Dörtyol'a gelen Milli Voleybol ve aynı zamanda ARKAS Voleybol Takımının Orta Oyuncusu Mustafa KOÇ Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar TOKSOY'u ziyaret etti. 
MİLLİ VOLEYBOLCU BAŞKAN TOKSOY’U ZAYİRET ETTİ
Sosyal medya da ilgiyle takip ettiği Yaşar Toksoy'u bir de canlı görmek istediğini dile getiren Milli Voleybolcu Mustafa KOÇ; “Mahalli idareler seçimlerinin üzerinden henüz bir yıl gibi bir zaman geçmiş olmasına rağmen en az 4 yıllık hiz-met üreten Dörtyol Belediye Başkanımız Sayın Yaşar Toksoy’u Kuzuculu Belediye Başkanlığı döneminden beri sosyal medyadan ve haberlerden takip etmekteydim. Dörtyol Belediyesinde de aynı başarı çizgisini büyük bir takdirle izledim. Ablamın düğünü vesilesiyle geldiğim Dörtyol’da bu fırsatı da değerlendirerek kendisiyle bizzat tanışmak ve kutlamak istedim. Sağolsunlar bizi en güzel şekilde ağırladılar” dedi ve Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy’u Şampiyonlar Ligi Maçlarına davet etti. Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy’da spora ve sporcuya Dörtyol Belediyesi olarak her zaman büyük önem ve destek verdiklerini belirterek; “Amatör Spor Kulüplerimize Belediyemizin mali imkanları ölçüsünde desteklerimizi yapıyoruz. Bunları rakamsal olarak vermek istemiyorum ama gelirinin % 40’ı İller Bankasına, % 40’ı Büyükşehir Belediyesine kesilen ve geri kalan % 20 lik gelirinin ise büyük bölümünü personel maaşlarıyla genel giderlerin oluşturduğu bir bütçe çerçevesinde takımlarımıza yapılan yardımlar azımsanmayacak ölçüdedir. Ayrıca Özerli Mahallemizde mülkiyeti belediyemize ait 45 dönümlük araziyi spor tesisi yapılmak üzerde tahsis ettik. Belediyemizin desteğiyle yaz spor okulları çalışmaları devam etmekte. Özellikle sizin gibi Milli Sporcuları ilçemizde ağırlamak bizleri memnun etmekte” dedi.   Ziyaret sonunda Başkan Toksoy Milli Voleybolcumuza İlkkurşun kitapları ve Atatürk ile Milli Mücadele tabloları hediye etti.
 
MİLLİ VOLEYBOLCU BAŞKAN TOKSOY’U ZAYİRET ETTİ haberi 25 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1605 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle