MKÜ DE DEVİR TESLİM TÖRENİ

MKÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Özcan ve Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Harun Alp düzenlenen törenle görevlerini devrettiler.

MKÜ DE DEVİR TESLİM TÖRENİ

Prof. Dr. Ömer Faruk Kökoğlu Tıp Fakültesi’nin yeni Dekanı olurken Yrd. Doç. Dr. İhsan ÜstünTıp Fakültesi Dekan Yardımcısı oldu. Bir diğer Dekan Yardımcısı Yrd.Doç. Dr. İbrahim Şilfelerise görevini devam ettirecek.Gerçekleşen devir teslim töreninde konuşan Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, bugüne kadar görevlerini sürdürmüş olan akademisyenlere yapmış oldukları katkılarından dolayı teşekkür etti. Rektör Güder, görevi devralan yöneticilerle ilgili de “Bu görev değişiklikleri bir bayrak yarışıdır. Herkes üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmek için büyük bir yarış içerisinde. Arkadaşlarımız bu yarışı en iyi şekilde sürdüreceklerdir. Aynı zamanda görevlerine yeni başlayan arkadaşlarımızı tecrübeli yöneticilerin bilgilerinden ve geçmişe dair uygulamalarından haberdar edip kuruma yeni bir nefes getirmeyi ve üniversitemizi daha ileriye götürmeyi hedeflemekteyiz” diye konuştu. Rektör Güder, Tıp Fakültesi yöneticilerine bundan sonra yapacağı özverili çalışmalarında başarılar dileyerek plaket ve çiçek takdiminde bulundu.

MKÜ DE DEVİR TESLİM TÖRENİ haberi 21 Kasım 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  65175 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle