MKÜ DE HALUK LEVENT COŞKUSU

Mustafa Kemal Üniversitesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Bilim Kültür ve Sanat Şenlikleri” kapsamında Türk Rock müziğinin önemli isimlerinden Haluk Levent konser verdi.
MKÜ DE HALUK LEVENT COŞKUSU
24 Nisan’da başlayan “II. Bilim Kültür ve Sanat Şenlikleri” etkinlikleri için üniversitemiz öğrencileriyle
buluşan Haluk Levent yaklaşık iki saat kaldığı sahnede söylediği birbirinden güzel şarkılarla müzik ziyafeti yaşattı. Binlerce öğrencinin Tayfur Sökmen Kampusü Amfi Tiyatro’daki konser alanını doldurduğu gecede Haluk Levent, Hatay’da Mustafa Kemal Üniversitesi öğrencileriyle bir arada olmaktan dolayı son derece keyif aldığını dile getirdi. Daha önce de MKܒde konser verdiğini söyleyen Haluk Levent, Hatay’ın kendisi için özel bir yerinin olduğunu belirtti.
 
Haluk Levent’in söylediği şarkılara eşlik eden öğrenciler ise şenliğin üçüncü gününde unutulmaz bir gece yaşadılar. Ayrıca zaman zaman yaptığı esprilerle öğrencilere keyifli dakikalar yaşatan Haluk Levent’e konser esnasında Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Fatih Can tarafından plaket takdimi yapıldı. Mustafa Kemal Üniversitesi’nde “II. Bilim Kültür ve Sanat Şenlikleri” coşkusu 10 Mayıs’a kadar düzenlenecek çeşitli
etkinliklerle devam edecek.
MKÜ DE HALUK LEVENT COŞKUSU haberi 29 Nisan 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  35950 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle