MKÜ DE SOSYAL YAŞAM ALANLARI

MKÜ Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerinin ilgi ve dikkatini canlı tutacak mağaza içi aktivitelerinin yanı sıra uygunluk, pratiklik, ulaşım kolaylığı ve zaman tasarrufu açısından da önemli yaşam alanlarından biri olarak tasarlanıyor.
MKÜ DE SOSYAL YAŞAM ALANLARI

 Sosyal aktivitelerin doyasıya yaşandığı kampüsümüzde merkezimiz; personelimizle öğrencilerimizin yiyecek-içecek-giyim-dinlenme-eğlenme gibi ihtiyaçlarını karşılamak üzere inşa ediliyor. Gerek mimari açıdan farklı, konforlu ve göz alıcı olması gerekse kampüs merkezinde konumlanmasından dolayı üniversiteye farklı bir hava getirecek olan AVM; geniş ürün yelpazesini tek noktada sunuyor. AVM’nin eşsiz bir ortam içerisinde fastfood, simit evi, kafeterya, market, kuaför, kırtasiye, fotokopi merkezi, playstation oyun merkezi, seyir teraslı kulesiyle hem üniversite camiası hem de bölge halkına hizmet vermesi amaçlanıyor. “Bilim, sanat ve kültür paylaşıldıkça zenginleşir.” fikrinden hareketle inşa edilecek olan Kongre Merkezimiz, üniversitemiz ve ilimizin bu alandaki ihtiyacını önemli ölçüde gidermesi düşünülüyor. Merkez; 1500, 600, 400 kişilik konferans salonları, VIP salonları, 4 adet toplantı salonu, basın odası, ofisler ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. Kampüslerimizi daha fazla oksijenle zenginleştirip yaşanabilir bir duruma getirmek için ağaç dikim-budama, süs bitkileri dikim, yeşil alan sulaması, çim ekim-biçim gibi faaliyet ve çalışmaların sürdürülmesi neticesinde yerleşke içerisinde son bir yılda 7000 m2 çim ekimi, 9000 adet mevsimlik çiçek, 17000 adet ağaç, 35000 adet kızılçam fidanı dikildi. Bunların yanı sıra kampüslerimizin yeşillendirme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

MKÜ DE SOSYAL YAŞAM ALANLARI haberi 14 Temmuz 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  16765 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle