MKÜ DE YEMEK YARIŞMASI COŞKUSU

Turizm haftası etkinlikleri çerçevesinde Mustafa Kemal Üniversitesi Turizm Yüksekokulunda düzenlenen yemek yarışması büyük bir coşkuyla kutlandı.
MKÜ DE YEMEK YARIŞMASI COŞKUSU
Rektör Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, yaptığı konuşmasında: “Turizm haftası etkinlikleri kapsamında yürütülmüş olan bu güzel faaliyetin, İskenderun’da ileriye yönelik önemli bir adım olduğunu düşünüyorum. Bu güzel organizasyonun planlanmasında başta İskenderun’da yerleşik yedi okulumuzun hamisi durumunda olan Sayın Kaymakamımıza ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkürlerimi arz ediyorum. Organizasyonun düzenlenmesinde katkısı olan okulumuz müdürlüğüne, öğrencilerimize, işbirliğinde bulunan Milli Eğitim’e bağlı okullarımızın çok değerli müdürlerine, öğretmenlerine, öğrencilerine ve kıymetli velilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Daha sonra söz alan İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su; turizm için önemli olanın tanıtmak olduğunu belirterek Turizm haftası çerçevesinde burada kültürümüzden akıp gelen çok değişik yöresel yemeklerin oluşturduğu bir yarışma düzenlediklerini, bu yarışmada yapılan yemeklerin mutlaka gelecek nesillere mal olacağını ve bu anlamda bu etkinliğin çok anlamlı olduğunu söyledi.Etkinliğe Rektör Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, Erzin Kaymakamı İskender Yönden, Öğretim Elemanları ve öğrenciler katıldı.
MKÜ DE YEMEK YARIŞMASI COŞKUSU haberi 19 Nisan 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  62850 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle