MKÜ DEN KINAMA MESAJI

Şanlıurfa'nın Suriye sınırındaki Ceylanpınar İlçesi'nde, 21 Temmuz Pazartesi günü, silahlı terör grubu ile çatışan üç askerimizin şehit olduğu haberi, milletimizde derin bir üzüntü yaratarak hepimizi teessüre sevk etmiştir.

MKÜ DEN KINAMA MESAJI

Türkiye Cumhuriyeti devletinin gücü, milletimizin birlik ve beraberliği, aziz vatanımızın bütünlüğüne karşı olan her türlü saldırı hareketini nefret ve şiddetle kınıyoruz.  Bu üzücü olaylar ve hain eylemler milletimizin birlik ve beraberliğini bozmamıştır ve bozmayacaktır. Vatanımızın bölünmez bütünlüğünü ilelebet muhafaza ederek kararlılığımızı ve inancımızı korumaya devam edeceğiz.Sağlam bir inanç ve büyük bir vatan sevgisi ile milletimizi, topraklarımızı korurken yaşamını yitiren ve manevi rütbelerin en yücesine erişen şehitlerimize Allah’tan rahmet, başta şehitlerimizin kederli aileleri olmak üzere Milletimize ve Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz.

 

                        MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ SENATOSU

 

MKÜ DEN KINAMA MESAJI haberi 25 Temmuz 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  19440 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle