MKU'DE DEPREM KONULU KONFERANS

- Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) tarafından ''Binaların Deprem Güvenliği ve Depremde Bireysel Önlemler ve Aile Kriz Yönetimi'' konulu deprem konferansı gerçekleştirildi.
MKU'DE DEPREM KONULU KONFERANS
   
  MKÜ Mühendislik Fakültesi Yrd. Doç. Dr.Cemal Geneş, Veteriner Fakültesi Mehmet Akif Ersoy Konferans Salonu'nda gerçekleşen etkinlikte binaların depreme dayanıklı olup olmadığıyla ilgili dikkat edilmesi gereken noktalar ve binaların denetlenmesinde yaşanan sıkıntılar konularında bilgi verdi.

     MKÜ Veteriner Fakültesi Doğum ve Jinekoloji Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Yaşar Ergün de, konferansta depremde bireysel olarak yapılması gerekenler, evlerdeki mobilyaların depreme göre yerleştirilmesi, sabitlenmesi, deprem sonrasında insanların yanlarında bulundurması gerekenler, aile bireylerinin hangi noktada buluşacağı gibi konular hakkında katılımcılara bilgiler aktardı.
MKU'DE DEPREM KONULU KONFERANS haberi 30 Kasım 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  170300 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle