MKÜ'de Hizmet İçi Eğitimi

MKÜ'de düzenlenen hizmet içi eğitime fakülte, enstitü, konservatuar, yüksekokul ve meslek yüksekokul sekreterleri ile birim arşiv sorumluları katıldı.
MKÜ'de Hizmet İçi Eğitimi
Mustafa Kemal Üniversitesi'nde personele yönelik hizmet içi eğitimi verildi. Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğünde görevli Başbakanlık Uzmanı Hülya Gönül tarafından 58 Şubat 2013 tarihlerinde “Arşiv Uygulamaları ve Standart Dosya Planı” eğitiminin birincisi Mustafa Kemal Üniversitesi Atatürk Konferans Salonu'nda başladı.  Atatürk Konferans Salonu'nda ve İskenderun Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarı'nda 4 gün boyunca devam edecek hizmet içi eğitimle MKÜ'yü gelecek kuşaklara taşıyacak bilgi ve belge dokümanlarının modern yöntemlerle muhafazasını ve arşivlenmesini Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü'nün kriterleri esas alınarak yapılması amaçlandığı bildirildi. Başbakanlık Uzmanı Hülya Gönül tarafından verilen “Arşiv Uygulamaları ve Standart Dosya Planı” konulu hizmet içi eğitim İskenderun Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarı'nda 78 Şubat 2013 tarihlerinde verilecek eğitimle son bulacak.
MKÜ'de Hizmet İçi Eğitimi haberi 08 Şubat 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  65665 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle