MODERN DANSIN ÖNCÜSÜ Yeşim Teker Dans ve Spor Kulübü

Yeşim Teker Dans ve Spor Kulübü Kurucusu ve Dans Antrenörü Yeşim Teker, yüzlerce öğrenci ve onlarca ödül ile Hatay’ın gururu.

Latin, Salsa, Tango, Zumba gibi dans kurslarının ve akademik düzeyde dans eğitimlerinin yapıldığı Yeşim Teker Dans ve Spor Kulübü, ulusal ve uluslararası boyutta birçok yarışmada sayısız ödülün sahibi.

Yeşim Teker Dans ve Spor Kulübü Kurucusu ve Dans Antrenörü Yeşim Teker, dansı; “Her yaştan insanın sosyal, kültürel, fiziksel, zihinsel gelişimine katkı sunarak; insanlar üzerinde stres atma, eğlendirme ve formda tutma gibi somut faydaları da var.” diyerek dansın yalnızca estetik ve sosyetik bir aktivite olmadığının altını çizdi.

“Kulübümüz ve öğrencilerimiz 2009 yılından bugüne kadar katılmış olduğu bütün yarışmalarda ilk üçe girmeyi başarmışlardır. Göstermiş oldukları başarılarından dolayı öğrencilerimi kutluyorum. Hatay şartlarına rağmen bu kadar öğrenci ile katılıp böylesine güzel derecelerle dönmek bizim için gurur verici. Yeşim Teker Dans ve Spor Kulübü olarak öğrencilerimizin bu yolda sağlam adımlarla ilerlemesi için elimizden ve yüreğimizden gelen gayretin en iyisini yapacağız.”

FİZYOTERAPİST EŞLİĞİNDE REFORMER PİLATES

Yeşim Teker Dans ve Spor Kulübü’nün son yılların egzersiz trendi reformer pilates hizmeti de sunduğunu kaydeden Teker: “Standart pilatesten farklı olarak reformer makinesi kullanılarak yapılan egzersiz, mat temelli pilatesten daha yoğun ve daha dinamik olmasıyla da özellikle kas yapısını güçlendiriyor. Pilates çalışmalarımızı profesyonel olarak fizyoterapist eşliğinde yaptığımızı da belirtmek isterim.” ifadelerini kullandı.

Türkiye Dans Sporları Federasyonu (TDSF) Türkiye Kulüplerarası 3.Etap Salsa Şampiyonası‘nda Yeşim Teker Latin Dans Cimnastik Gençlik Spor Kulübü rüzgarı esti.

Türkiye’nin çeşitli illerinde 6 etapta gerçekleştirilen yarışmalarda 2 birincilik, 1 ikincilik, 6 üçüncülük 9 kupa 32 madalya kazanan Yeşim Teker Latin Dans Cimnastik Gençlik Spor Kulübü’nün 20 dans sporcusu, bütün yarışmalarda ilk 3’e girmeyi başararak milli takıma girmeye hak kazandılar.

MODERN DANSIN ÖNCÜSÜ Yeşim Teker Dans ve Spor Kulübü haberi 03 Mart 2020 12:47 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Yeşim Teker Latin Dans Cimnastik Gençlik Spor Kulübü adına Hatay / Defne muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından Spor Tesisleri sektörüne eklenmiş olup  1433 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Sektör
Kategori
Şehir
MODERN DANSIN ÖNCÜSÜ Yeşim Teker Dans ve Spor Kulübü haberi, Hatay Defne Yerel Haberleri hatay ili defne ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 1433 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Modern+Dansın+Öncüsü+Yeşim+Teker+Dans+Ve+Spor+Kulübü Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
MODERN DANSIN ÖNCÜSÜ Yeşim Teker Dans ve Spor KulübüMODERN DANSIN ÖNCÜSÜ Yeşim Teker Dans ve Spor Kulübü51 0.0 | 0 Oy