MUAY-THAİ ŞAMPİYONU DÜNYA EVİNE GİRDİ

Hatay’ı Muay-Thai dalında ulusal ve uluslar arası şampiyonalarda gururla temsil eden şampiyon sporcu Şamil Koçak hayatını Makbule Acemoğlu ile birleştirdi.
MUAY-THAİ ŞAMPİYONU DÜNYA EVİNE GİRDİ
Otoman Palace Havuzbaşı’nda gerçekleşen görkemli bir düğünle hayatlarını birleştiren Şamil ve Makbule çiftini çok sayıda seçkin davetlinin katılımlarıyla yalnız bırakmadı.Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın nikahlarını kıydığı Elif Hattapoğlu ve Akın Katkay’ın şahitliğini yaptığı Şamil&Makbule çifti, nikah sırasında yaptıkları esprililerle davetlilere keyifli dakikalar yaşattı.Başkan Savaş’ın gelin Makbule Acemoğlu’na damat Şamil Koçak’ın Muay-Thai sporcusu olması sebebiyle bir kez daha iyi düşünerek karar vermesini söylemesi sırasında ise davetliler alkışlar eşliğinde bu evliliğe olan inançlarını dile getirdiler.Başkan Savaş, nikahın kıyılması sonrasında Makbule geline kahve takımı hediye ederken, Koçak ve Acemoğlu aileleri ile birlikte günün anısına bol bol fotoğraf çekildi.Hatay kamuoyu adına, ilimizi Muay-Thai müsabakalarında gururla temsil eden Şamil Koçak’a Makbule Acemoğlu ile kurduğu yuvada mutluluklar temenni ederken, başarılı sporculuk yaşamının önümüzdeki uzun yıllar boyunca devam etmesini diliyoruz.
MUAY-THAİ ŞAMPİYONU DÜNYA EVİNE GİRDİ haberi 18 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1690 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle