MÜFTÜLER PİKNİK ALANI SEZONU HAZIR

Belen Kaymakamı Mehmet Öz, vatandaşların mesire yeri olarak değerlendirdiği ''Müftüler Piknik Alanı''nın sezona hazır olduğunu söyledi.
MÜFTÜLER PİKNİK ALANI SEZONU HAZIR
Öz, yaz sezonu başlaması ile bölgenin sıcaklarından bunalan vatandaşların orman içinde dinlenme ve eğlenme amaçlı günü birlik piknik yapılan Müftüler Piknik Alanının ziyaretçilerin hizmetine hazır hale getirildiğini kaydetti.
     Belen Sarımazı Mahallesi E-91 Uluslararası yoldan Güzelyayla Köyüne 10 kilometre uzaklıktaki Müftüler Köyü'nde bulunan mesire alanında vatandaşların rahat nefes aldığını ifade eden Öz, şöyle devam etti:
 

     ''Geçtiğimiz yıllarda bölgemize örnek bir piknik amaçlı tesis haline getirilen Müftüler piknik alanı sezona hazır. Mesire alanında, oturma bankları, çardaklar, büfe, lokanta, çocuk oyun parkları, spor amaçlı sahalar ve aletler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bulaşık yıkama tezgahları, kablosuz internet sağlayıcı, içme ve kullanma suyu, umumi tuvaletler ile mescit, hayvanat bahçesi gibi sosyal donatılar ile halkımıza serin bir hava ortamında günü birlik dinlenme ve eğlenme amaçlı güzel bir gün geçirmeleri için hazırlıklar tamamlanmıştır. Geçen yıl taleplerin karşılanamaması nedeni ile, bu yıl mesire alanında genişletme ve çardak ile oturma masaları ilaveleri yapıldı.''