MUHTARLAR DERNEĞİ’NDEN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ

Antakya Merkeze Bağlı Mahalle ve Köy Muhtarları Derneği Başkanı Mustafa Arslanoğlu ve beraberinde yer alan mahalle muhtarları, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
MUHTARLAR DERNEĞİ’NDEN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ

Belediye encümen salonunda gerçekleşen ziyarete Antakya Merkez’e Bağlı Mahalle ve Köy Muhtarları Derneği Başkanı ve Karaalibölüğü Mahallesi Muhtarı Mustafa Arslanoğlu, Armutlu Mahalle Muhtarı Kamil Topraklı, Aydınlıkevler Mahalle Muhtarı Kamil Gün, Akdeniz Mahalle Muhtarı Niyazi Akar, Barbaros Mahalle Muhtarı Ferit Aydın, Cebrail Mahalle Muhtarı Hasan Bablı, Dutdibi Mahalle Muhtarı Süleyman Saitoğlu, Elektrik Mahalle Muhtarı Nihat Derviş, Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarı Şefik Fatihoğlu, Gazi Mahalle Muhtarı Süleyman Çaltak, Kantara Mahalle Muhtarı Kurtuluş Öğüt, Kardeşler Mahalle Muhtarı Halit Başkır, Meydan Mahalle Muhtarı Cemil Ceylan, Orhanlı Mahalle Muhtarı Metin Sağıroğlu, Saraykent Mahalle Muhtarı Yahya Sağıroğlu, Sümerler Mahalle Muhtarı Mehmet Keskin, Şirince Mahalle Muhtarı Ahmet Umarlar ve Şeyhali Mahalle Muhtarı Mahmut Kersioğlu katılım gösterdi.

            Antakya’da yürütülen hizmetler, yatırımlar ve projeler hakkında karşılıklı fikir alışverişi ve sohbet şeklinde geçen buluşmada Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Antakya Merkeze Bağlı Mahalle ve Köy Muhtarları Derneği üyesi muhtarların görüş ve düşüncelerini dinledi  Derneğin faaliyetleri ve mahalle muhtarlarının yürüttüğü çalışmalar hakkında detaylı bilgiler Antakya Merkeze Bağlı Mahalle ve Köy Muhtarları Derneği Başkanı Mustafa Arslanoğlu ziyarette yaptığı açıklamada; “Derneğimize, Mahalle muhtarlarımıza olan yakın ilgisi ve desteğinden dolayı, ayrıca memlekete yaptığı hizmetlerden ötürü Antakya Belediye Başkanımız Lütfü Savaş’a ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyoruz.” dedi.
 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş ise yaptığı açıklamada; “Görev süremiz boyunca memlekette yaptığımız hizmetlerimizi, yatırımlarımızı ve proje çalışmalarımızı yürütürken daima muhtarlarımızla işbirliği içinde hareket ettik. Bu duruma özen göstererek mahalle muhtarlarımızla sürekli bir araya gelerek, istişarelerde bulunduk, sorunları ilk ağızdan dinleyerek çözümlerini birlikte gerçekleştirdik. Çalışmalarımızı bu düşünce ve zihniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik içinde yapılan hizmetlerden en sağlıklı sonuçlar ortaya çıkar. Yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerde muhtarlarımızın emeği, katkıları ve duaları var. Kim bu memleket için taş üstüne taş koyarsa başımızın tacıdır. Muhtarlarımız yerel yönetimlerin en değerli ve temel unsurlarıdır. Tüm muhtarlarımıza memlekete yaptıkları hizmetlerden dolayı ve bizlere verdikleri katkılarından ötürü teşekkür ediyorum.” dedi.