MUHTARLARA DEV TEKNOLOJİK DESTEK‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye(HBB) Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş, hizmet sunumunda &ccedil;&ouml;z&uuml;m ortağı olarak g&ouml;rd&uuml;ğ&uuml; muhtarların &ccedil;alışmalarına kolaylıklar sağlamak ve teknolojik gelişmelerden yararlanarak hizmeti vatandaşa ulaştırmak amacıyla bilgisayar hediyelerini dağıtmaya başladı.</strong>
MUHTARLARA DEV TEKNOLOJİK DESTEK‏
Kırıkhan’da CHP Hatay Milletvekili ve  Adayı Birol Ertem, CHP Hatay İl Başkanı Ertuğrul Gün, CHP Kırıkhan İlçe Başkanı İsmail Karaoğlan, HBB Muhtarlar Daire Başkanı Derviş Kezat, Kırıkhan Muhatrlar Derneği Başkanı İdris Karataş ile birlikte muhtarlarla bir araya gelen Başkan Savaş, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Başkan Yardımcısı, Akdeniz Muhtarlar Federasyonu ve Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü’nün organizesiyle toplanan Kırıkhanlı muhtarlara bilgisayarları takdim edildi.
BAŞKAN SAVAŞ: MUHTARLARIMIZ HİZMET ÜRETİMİNDE TEKNOLOJİK ÇAĞI YAKALAMALIDIR
Başkan Savaş dağıtım esnasında yaptığı kısa konuşmada, teknolojik gelişmelerle hayatın her alanında olduğu gibi hizmet üretimi ve sunumu konusunda da kolaylıklar yaşandığını, bu anlamda değerli muhtarların da bu gelişmelerle Büyükşehir ile koordine olarak Hatay’a daha verimli hizmet edebileceğini kaydetti. Başkan Savaş bilgisayarları teslim ettiği muhtarlardan naçizane bir talepte de bulunarak, masaüstü ekranlarında en değer verdikleri varlıkları aileden bir ferdin fotoğrafının olması gerektiğine inandığını ifade ederken bu talep muhtarlar tarafından tebessüm ve alkışlarla karşılandı.
Bilgisayarlarını teslim alan muhtarlar, Hatay’ı baştan başa hizmetlerle buluşturan ve hizmette dur durak bilmeyen Başkan Savaş’a teşekkürlerini ileterek, bu meşakkatli yolda Başkan’ın yanında olduklarını ifade ettiler.
 
MUHTARLARA DEV TEKNOLOJİK DESTEK‏ haberi 10 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1450 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle