MÜJDE PTT YENİLENEN BİNASINDA

Antakya'da Cumhuriyet Alanında hizmet veren PTT merkez şubesi, restore çalışmaları tamamlanarak yenilenen binasında hizmet vermeye başladı.
MÜJDE PTT YENİLENEN BİNASINDA
Bir süre önce restore çalışmalarına başlanan, PTT merkez şubesi binasında restore çalışmaları titizlikle tamamlanarak dünden itibaren vatandaşlara modern bir şekilde hizmet vermeye başladı.
Yıllardır Cumhuriyet Alanında hizmette olan PTT binası 13 aylık bir çalışmanın ardında günümüz koşullarına göre restore edildi. PTT hizmetleri geçici olarak Cumhuriyet Caddesinde hizmet verirken, Pazartesi gününden itibaren restore edilen kendi eski binasında hizmet vermeye başladı.
Antakya PTT Merkez Müdürü Gaffari Şahin, PTT hizmet binasının yeni ve modern görünümüyle halkın hizmetine sunulduğunu belirterek, 16 personelle vatandaşa modern bir şekilde hizmet vermekten mutluluk duyduklarını söyledi.
MÜJDE PTT YENİLENEN BİNASINDA haberi 28 Kasım 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  193950 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle