MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ’NİN YENİ ARAÇ FİLOSU HİZMETE GİRDİ

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ’NİN YENİ ARAÇ FİLOSU HİZMETE GİRDİ

   Mustafa Kemal Üniversitesi’ne hayırsever kuruluşlar, iş adamları ve vatandaşlar tarafından çeşitli maksatlara yönelik hibe edilen yeni araçların hizmete alımı münasebetiyle, Üniversitemiz Tayfur Sökmen Yerleşkesi Merkezi Kafeteryası önünde bir tören düzenlendi.

   Geniş katılımın olduğu törene; Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz, Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Antakya Belediye Başkanı V. Halil İbrahim Yelkaya, Serinyol Belediye Başkanı Mehmet Oflazoğlu, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, İl Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç, İl Sosyal Güvenlik Müdür V. M. Zülfü Cankurt, İl Sosyal Hizmetler Müdürü Mevlüt Aydın, Tapu Kadastro Müdürü Hakan Canda ve çeşitli protokol üyeleri katıldı.

   Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz, Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Antakya Belediye Başkanı V. Halil İbrahim Yelkaya, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder ve İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç; hayırsever kuruluş ve iş adamlarına çiçek ve plaket takdiminde bulunduktan sonra araç kurdelelerinin kesimi ve geçit töreniyle program sona erdi.

Beğendiniz mi?
Okunma
Tarih
Kategori
Şehir
Kaynak