NE OLUR ÇOCUKLAR ÖLMESİN

Manisa’nın Akhisar İlçesi’nde dört gündür kayıp olan ilkokul öğrencisi 9 yaşındaki Umut Zambak, evine yaklaşık 500 metre mesafedeki TCDD’ye ait su kuyusunda ölü bulundu.
NE OLUR ÇOCUKLAR ÖLMESİN

Manisa 'nın Akhisar ilçesinde dört gündür kayıp olan ve bir su kuyusunda ölü bulunan ilkokul öğrencisi 9 yaşındaki Umut Zambak'ın cesedinin, arkadaşının ifadesi üzerine bulunduğu bildirildi. Umut, arkadaşına kuyunun içinde bisiklet asılı olduğunu söylemiş. Akhisar Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahiner, olayla ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada, kayıp çocuğun yanında bir arkadaşıyla tren garı istikametine doğru gittiklerinin tespit edilmesi üzerine soruşturmanın bu yönde yoğunlaştığı belirtildi.İki çocuğun su sarnıcının yanına geldiği, Umut Zambak'ın içerideki duvarda bisiklet asılı olduğunu söyleyip yanındaki arkadaşının gitmesini istediğini söylediği ifade edildi.Diğer çocuğun bu ifadesi üzerine içeride yapılan aramada, Umut'un cesedinin bulunduğu açıklandı.

NE OLUR ÇOCUKLAR ÖLMESİN haberi 30 Nisan 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  45095 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle