NECMETTİN ÇALIŞKAN A ZİYARET

Anadolu Gençlik Derneği Hatay Şube Başkanı Serkan Bulut, Saadet Partisi Hatay İl Başkanı ve GİK Üyesi Dr. Necmettin Çalışkan’ı ziyaret etti.

NECMETTİN ÇALIŞKAN A ZİYARET

Bir süre önce görevi eski AGD Hatay Şube Başkanı Recep Bilgin’den devralan Serkan Bulut, önümüzdeki dönem çalışmaları hakkında Çalışkan’a bilgi verdi.Bulut, 2014 yılındaki planladıkları programlar arasında üniversite öğrencilerine yönelik faaliyetlerin yoğun olduğunu ifade ederek, bayrak değişimi sonrası görevi yeni alan yönetim olarak büyükşehir statüsüne geçen Hatay’da yeni kurulan  ilçelerde örgütlenmeye gittiklerini ve il yönetiminde yeni bir ekiple taze kanla yeni katılan arkadaşlarla çalışmalara heyecanla devam edeceklerini söyledi.Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Dr. Necmettin Çalışkan da son 6 yıldır AGD Hatay şube başkanlığını yapan Recep Bilgine yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, bundan sonra bir ağabey rolünde derneğe çalışmalarını sürdürmesi gerektiğini belirtti. AGD’nin eğitim alanındaki öğrencilere yönelik çalışmaların son derece önemli olduğunu kaydeden Çalışkan, “Okullarda derslik sayısını arttırmakla övünenler eğitim müfredatından habersizler. Bu nedenle gençlik felakete doğru sürükleniyor. Bu boşlukta AGD’nin çalışmalarını çok önemsiyoruz. Bu konudaki çalışmaların artarak hızlandırması gerekir” dediği açıklamasında Serkan Bulut a görevinde başarılar diledi.Ziyarete Saadet Partisi İl Başkan Yrd. Hamza Çalışkan,   Antakya Belediye Başkan Adayı F. Serdar Özal ve eski AGD Hatay Şube Başkanı Recep Bilgin’de hazır bulundu.

 

NECMETTİN ÇALIŞKAN A ZİYARET haberi 07 Ocak 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  20400 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle