NEDEN HİKMET ÇİNÇİN

Yeni sezonu umutsuz bir şekilde beklerken aldığımız bir haber bizleri derinden üzmüştür. Bu kulübe yıllarca başkan ve yönetici olarak hizmet eden ATSO başkanı sayın Hikmet Çinçin'in, ATSO'nun mülkü olan Hatayspor takım otobüsünü geri çekip Büyükşehir belediyesine amatör branşlar için verdiğini üzülerek öğrendik. 
NEDEN HİKMET ÇİNÇİN
Neden sayın Çinçin? Hani bu kulüp senin çocuğundu? Hani senin kadar bu kulübü kimse sevemezdi? Insan çocuğunu sokağa atar mı? Ne yani belediyenin bu otobüse çok mu ihtiyacı vardı?
Sn Hikmet Çinçin; mevcut başkanla aranızda sorunlar olabilir. Anlaşamıyor olabilirsiniz. Seversiniz sevmezsiniz bizi ilgilendirmez. Lakin biz bunu hazmedemedik. Özellikle bunu sizin gibi Hataysporlu bir Başkan'ın yapması daha da zorumuza gitti. Bu takım birkaç gün sonra kampa gidecek. Nitekim otobüs kiralamak zorunda kalacak. Bu külfet neden olsun ki? Hatayspor'un çok mu parası var?
Biz yıllardır bu kulübün iyi ve kötü gününde yanında olan bir oluşum olarak sayın Hikmet Çinçin'in bu yanlıştan bir an önce dönüp otobüsü tekrar Hatayspor'a vereceğinden eminiz. Ve şundan daha da eminiz ki bu işte muhakkak bir yanlış anlaşılma olmuştur. Unutmayın ki otobüsü şahıslara değil Hatayspor'a vermiştiniz. Doğrusu ne Büyükşehir belediyesine ne de Atso'ya böyle bir tutumu yakıştıramadık. Şimdi el ele verip , Hatayspor'a otobüs dışında maddi destek vermenizi rica ediyoruz. Kamuoyuna saygılarımızla
CADDE GRUBU.
 
NEDEN HİKMET ÇİNÇİN haberi 01 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2020 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle