NİHAT MUGİL DEN MUHTEŞEM KONSER

19 Mayıs kutlama etkinlikleri kapsamında Samandağ’da sanatçı Nihat Mugil, gezici arabayla muhteşem bir konser verdi, vatandaşlar, evlerinden balkonlarından eşlik etti

Her yıl büyük bir coşkuyla kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, bu yıl Koronavirüs salgını nedeniyle bütün Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de, alternatif etkinliklerle, evlerde ve balkonlarda kutlandı.
Samandağlılar bayram coşkusunu, Samandağ Belediyesi tarafından organize edilen konser arabasıyla, Nihat Mugil konseri ile balkonlarda yaşadı.
Samandağ Belediyesi tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı kapsamında Nihat Mugil konser arabası ile Samandağ’da cadde ve sokakları dolaşarak sevilen şarkıları, marşları ve ezgileri seslendirdi. Mugil cadde ve sokaklarda seslendirdiği şarkılarla gençlere ve tüm Samandağlılara bayram coşkusunu yaşattı.
Belediye hoparlöründen İstiklal Marşı ve Atatürk’ün gençliğe hitabesi okunarak ilçede kutlama programına başlandı. Ardından Konser programı saat 20.00’de, konser arabasının Samandağ Belediyesi önünden hareket etmesi ile başladı. Evlerini Türk Bayrakları ve balonlar ile donatan Samandağlılar, balkonlarından şarkılara eşlik ederek, alkışlarla bayram coşkusunu yaşadılar.
 

NİHAT MUGİL DEN MUHTEŞEM KONSER haberi 21 Mayıs 2020 15:38 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Samandağ Belediyesi adına Hatay / Samandağ muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından Belediyeler sektörüne eklenmiş olup  418 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori
Şehir
NİHAT MUGİL DEN MUHTEŞEM KONSER haberi, Hatay Samandağ Yerel Haberleri hatay ili samandag ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 418 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Nihat+Mugil+Den+Muhteşem+Konser Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
NİHAT MUGİL DEN MUHTEŞEM KONSER Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! #NİHAT #MUGİL #DEN #MUHTEŞEM #KONSER #NİHATMUGİL #MUGİLDEN #DENMUHTEŞEM #MUHTEŞEMKONSER #NİHATMUGİLDENMUHTEŞEMKONSER
NİHAT MUGİL DEN MUHTEŞEM KONSERNİHAT MUGİL DEN MUHTEŞEM KONSER51 0.0 | 0 Oy