O ÇATI’NIN ALTINDA KALDILAR

Adalet eski Bakanı Sadullah Ergin, geçtiğimiz Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrasında AK Parti İl binası önünde toplanan partililere hitaben konuşma yaptı.
O ÇATI’NIN ALTINDA KALDILAR
 Ergin konuşmasında Recep Tayyip Erdoğan’a rakip gösterilen adayın ve ona destek veren diğer siyasi partilerin çatı’nın altında kaldıklarını söyledi. Hatay Milletvekili Adalet eski Bakanı Sadullah Ergin, Ak Parti İl binası önünde kutlama yapmak üzere gelen partililere hitaben yaptığı konuşmada şu görüşlere yer verdi: "Başbakanımıza muhtar bile olamaz denildi. Evet muhtar olamadı doğru. Belediye Başkanı, Milletvekili, Başbakan oldu. Allah'a hamdolsun Cumhurbaşkanı da oldu. Şu anda sonuçlanan seçimleri biliyorsunuz. Karşıda 10, bilmem kaç parti, bilmem ne kadar destekçi, kaç tane gazete ve televizyon vardı. Biz milletimizle yapmış olduğumuz ittifakı sandığa taşıdık.Kimileri çatı kurdu. O çatının altında kaldılar. Şimdi o çatıcılara bir önerim var. O çatının altından hiç çıkmasınlar, güneş değmez yağmur değmez, o çatının altında kalın. Şimdi artık bu sayfayı kapattık. Önümüzde 2015 seçimleri var. İlmek ilmek dokuyacağız tekrar. İnşallah, 2015 zaferinin kilometre taşlarını beraber döşeyeceğiz. Coşkunuz daha fazla, sevinciniz daha yüksek olsun. Ama bakınız sevinirken başkalarını üzmeyelim. Tadında sevinelim, kimseye rahatsızlık vermeyelim inşallah. Gazamız, Cumhurbaşkanımız hayırlı olsun."Adalet eski Bakanı Sadullah Ergin’in yaptığı konuşma sonrasında AK Parti İl binası önünde toplanan partililer Cumhurbaşkanlığı seçimi sonucunu doyasıya kutlama imkanı buldu.
O ÇATI’NIN ALTINDA KALDILAR haberi 12 Ağustos 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  26215 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle