OLİMPİYAT RUHU HATAY'DA

 Spora ve özellikle olimpik aktivitelere yıllardır uluslararası ve yerel platformlarda desteğini sürdüren Samsung Electronics, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından gerçekleştirilen ve 2006 yılından beri devam eden Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Projesi “OLİ”nin bu yıl da ana sponsorluğunu yapıyor.
OLİMPİYAT RUHU HATAY'DA
Protokol açılışında bir konuşma gerçekleştiren Samsung Electronics Türkiye Kurumsal Pazarlama Müdür Yardımcısı Nesli Şenoğlu konuşmasında; “Samsung Electronics olarak, global anlamda Olimpiyat Oyunları sponsorluklarımızın yanı sıra bulunduğumuz ülkelerdeki olimpik aktivitelere, projelere ve etkinliklere de destek oluyoruz. Destek olmaktan gurur duyduğumuz ve bugün burada olmamıza imkan veren çok değerli OLİ Projesi de bunlardan biri. Çocuklarımızın bu proje sayesinde okul çağında olimpizm ile tanışması, ülkemizde olimpik ruhun doğması ve yaşaması açısından büyük önem taşıyor. Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin düzenlediği bu değerli proje, ülkemizde spor kültürünün gelişmesi ve olimpik hareketin hak ettiği değeri kazanması için gerçekleştirilen önemli bir projedir. Samsung olarak biz de bulunduğumuz ülkelerde, olimpik ilkelerin yüceltilmesine ve geliştirilmesine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.
2006 yılından bugüne 440 binden fazla öğrenciye ulaşan OLİ projesinin, 4–7 Aralık tarihleri arasında Hatay’da verilecek eğitimlerinde binlerce öğrenciye daha ulaşması hedefleniyor. Eğitim saati boyunca çeşitli sunumlar ve etkinlikler ile öğrencilere Olimpizm, Olimpik ilkeler ve spor kültürü hakkında bilgilendirme yapılırken, eğlenceli oyunlar eşliğinde de öğrencilerin olimpizmi yaşaması sağlanıyor.
OLİMPİYAT RUHU HATAY'DA haberi 04 Aralık 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  209160 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle