OVAda Gelenek Değişmedi...

OVA'da Gelenek Değişmedi... YILIN İLK BUĞDAY HASADINI ÖZOVA ALDI Gelenek değişmedi ve yılın ilk buğday hasadını ÖZOVA GROUP aldı. Buğday hasadının başlamasıyla Ova çiftçilerinden Levent İmren tarafından yılın ilk hasadı ÖZOVA GROUP lisanlı depoya teslim edildi. Türkiye nin ilk buğdayı biçildi ve Ovada buğday hasadı başladı.
Bizi Sayfanızda Paylaşın
OVAda Gelenek Değişmedi...

OVA'da Gelenek Değişmedi...
YILIN İLK BUĞDAY HASADINI ÖZOVA ALDI
Gelenek değişmedi ve yılın ilk buğday hasadını ÖZOVA GROUP aldı. Buğday hasadının başlamasıyla Ova çiftçilerinden Levent İmren tarafından yılın ilk hasadı ÖZOVA GROUP lisanlı depoya teslim edildi.
Türkiye nin ilk buğdayı biçildi ve Ovada buğday hasadı başladı. Türkiye'nin ve bölgemizin en büyük kuruluşlarından olan ÖZOVA GROUP ise geleceği bozmadı ve ilk buğdayını aldı.
Buğday hasat döneminin başlaması nedeniyle ÖZOVA GROUP'dan yapılan açıklamada, buğdayın bölge insanının en temel geçim kaynaklarından biri olduğu ve bölge çiftçisini her alanda destekledikleri vurgulandı.
Ovada yetiştirilen ürünler arasında buğdayın ayrı bir yeri ve öneminin olduğu belirtilen açıklamada; her yıl olduğu gibi bu yılda ilk buğday hasadının ÖZOVA GROUP tarafından alındığı duyurularak, tüm çiftçilerin bereketli bir hasat dönemi geçirmeleri dilendi.

OVAda Gelenek Değişmedi... haberi 08 Mayıs 2018 17:29 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay Antakya muhabirimiz Mustafa Çolakoğlu adına  tarafından  14615 kişi tarafından okunmuş 1 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle