ÖZEL TUFAN KOLEJİ’NDE AÇILIŞ HEYECANI YAŞANIYOR

Tufan Şirketler Grubu sanayi alanında edindiği kazanımları eğitim sektörüne aktararak Dörtyol’a hizmet etmeye devam ediyor. 
ÖZEL TUFAN KOLEJİ’NDE AÇILIŞ HEYECANI YAŞANIYOR
Otoban çevre yolu üzerinde 5358 m2 alanda yapımı tamamlanan Özel Tufan Koleji’nin açılış töreni bu gün saat 14;30’da Hatay Valisi Ercan Topaca’nın da katılacağı bir törenle gerçekleştirilecek.Demir Çelik üretimi başta olmak üzere iç ve dış ticaret ile akaryakıt sektöründe bu güne kadar başarılı çalışmalar yürüten bölge sanayisinin önemli kuruluşu Tufan Şirketler Grubu bu alanlardan elde ettiği kazanımları bölgemiz insanının hizmetine sunarak 2006 yılında eğitim sektöründe yatırımlar yapmaya başladı.İlk olarak Tufan Yıldızlar Kolejini temel öğretim olarak 8 sınıfla kuran Tufan Şirketler Grubu zorunlu eğitimin 12 yıla çıkmasından önce hedeflerini büyüterek kolejini ana sınıfından liseye kadar genişletti. ISO 9001 katile standardında eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam eden Tufan Koleji bu süre zarfında yeni bina yapımı için iki ayrı bölgede arazi satın aldı. Kuzuculu yerleşkesindeki arazisinin yanı sıra Dörtyol Otoban Çevre yolu üzerinde de 5358 m2 arazi satın alan Tufan Şirketler Grubu yaptığı fizibilite çalışmalarının ardından yeni okulunu Çevre Yolu üzerinde yapma kararı aldı ve 20 Eylül 2014 tarihinde yani bundan tam bir yıl önce ilk kazmayı vurdu.Tufan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Tufan; “Bu güne kadar Dörtyol ilçesini hedefleyen bir çalışma içerisindeydik. Bu gün açılışını yapacağımız Kolejimiz ise Körfezi içine alacak bir proje. Amacımız Erzin, Dörtyol, Payas, Demirçelik Fabrikasında ve hatta İskenderun’da bulunan tüm hemşerilerimize hizmet etmek. Bir ülkenin en büyük zenginliğinin yetişmiş insan gücü olduğuna inanıyoruz. Ülkemizdeki her alanda iyi yetişmiş insanlara ihtiyaç var. Biz Tufan Şirketler Grubu olarak bu güne kadar yaptığımız tüm yatırımlarda doğru insanlarla çalışmış olmanın mükafatını gördük. Bu nedenle doğru insan yetiştirmek bizin prensiplerimizin temelini oluşturmakta. Biz bir tohum ekiyoruz, evlatlarımız bu tohumu yeşertecek ve büyütecek, gelecek nesiller ise burada büyüyen bu ulu çınarın gölgesinde kendilerini yarınlara hazırlayacak.” dedi.Özel Tufan Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Münevver Merve Tufan “Başarmak İçin Bir Adım Yeter” sloganıyla çıktıkları bu yalda ilk adımı attıklarını belirterek; “Bundan sonra başarıya odaklı, kaliteden ödün vermeyen ve en iyisini ilk seferde yaparak; izleyen değil, izlenen, örnek alan değil örnek alınan bir okul olarak yolumuza devam edeceğiz. Açılışa tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz” dedi.
Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL(Hatay),(DHA)
 
ÖZEL TUFAN KOLEJİ’NDE AÇILIŞ HEYECANI YAŞANIYOR haberi 11 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  2250 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle