parkomat uygulamasına isyan‏

<span style="font-family:calibri,sans-serif; font-size:11pt">İlimizde başlatılan parkomat uygulamasında her ne kadar ama&ccedil;larının trafiği rahatlatmak i&ccedil;in yapıldığı a&ccedil;ıklamaları yapılsa da başlatılan uygulamada ama&ccedil;larının dışına &ccedil;ıkıldığı g&ouml;r&uuml;lmektedir.</span>
parkomat uygulamasına isyan‏

Burada amaç hizmet mi yoksa ticaret mi öncelikle buna karar verilmesi gerekir, parkomatın verildiği şirketler para kazanabilmek için yapmış olduğu uygulamada kural tanımaz davranışlarda bulunarak tepkilere yol açıyor. İlimizde de parkomat uygulaması yüzünden büyük olaylar yaşanmadan parkomat çalışanlarının acilen eğitilmesi ve bu yapılanın hizmet olduğunu, ticaret amaçlı olmadığı bilincinin çalışanlara ve parkomat şirketine aşılanması gerektiğini hatırlatıyorum.Gazetecilere Karşı Takınılan Tavırların Anlamını Çözemiyorum.Ülkemizin her yerinde Sarı basın kartlı ve İçişleri bakanlığı Emniyet genel müdürlüğü tarafından verilen basın trafik kartına Parkomat uygulaması yapılmaz iken ilimizde ısrarla ve biz basın tanımayız tavırlarıyla fiş kesilmesi kabul edilemez bir davranıştır. Bu konu hakkında defalarca Büyükşehir belediye başkanını aramama rağmen bana dönüş olmamıştır, bunun üzerine Başkan vekili Serdar Güvenle defalarca görüşmeme rağmen hala çözüme kavuşturulamamıştır. Her türlü hizmetlerini vatandaşa duyurmak için basını kullanan belediye yetkililerine sesleniyorum. Bu konunun çözüme kavuşturulamamasında art niyet görüyorum ve konunun takipçisi olacağımızı bilmenizi istiyorum.

 

parkomat uygulamasına isyan‏ haberi 13 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1415 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle