POLİS VE BASIN KAHVALTIDA BULUŞTU

Hatay Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube yetkilileri ile Antakya’daki basın mensupları kahvaltıda bir araya geldi.
POLİS VE BASIN KAHVALTIDA BULUŞTU

Hatay Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şubesinin basın mensupları için polis evinde verdiği kahvaltına konuşan Hatay Emniyet Müdür yardımcısı İzzettin Emre, polis ve basının birlikte çalıştığını bu nedenle sorunları birlikte yaşadıklarını söyledi.

Hatay emniyet müdürlüğü polis evinde verilen kahvaltıya güvenlik şube müdürü Numan Şahapoğlu, güvenlik şubesinde komiser olarak görev yapan Hakan Bağdemir ve Murat Dinçarslan ve basın mensupları katıldılar.
 

Müdür yardımcısı İzzettin Emre, Hatay’ın huzurlu bir kent olduğunu ancak zaman zaman bazı olayların yaşandığına dikkat çekerek, “Burası gerçekten bir medeniyetler kenti. Burada insanların yıllarca birlikte kardeşçe bir arada yaşadığını biliyoruz. Hatay insanı gerçekten güvenlik güçlerine karşı her zaman saygılı. Aynı saygıyı bizim meslektaşlarımızda vermekteler. Bu nedenle burada basın mensuplarıyla huzur ve sıkıntıyı birlikte yaşıyoruz. Davetimizi ve bizi kırmayarak gelmenizden ve tanışmamızdan dolayı hepinize teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.