PRİME MALL ANTAKYA’DAN YENİ YIL SÜRPRİZLERİ

Yeni yıl coşkusunun göz alıcı bir yılbaşı dekorasyonuyla  çoktan yaşanmaya başladığı Prime Mall Antakya’da, ziyaretçileri dopdolu bir yılbaşı programı ve çekilişle kazanılacak muhteşem bir araba bekliyor.

PRİME MALL ANTAKYA’DAN YENİ YIL SÜRPRİZLERİ

Açıldığı günden bu yana gerek gerçekleştirdiği etkinlikler gerekse alışverişlerde sağladığı avantajlı kampanyalar ile Antakyalıların ilk tercihi haline gelen Prime Mall Antakya AVM, ilk yeni yılına eğlence dolu bir programla giriyor.

Etkinliklerin 24 Aralık Cumartesi günü başlayacağını açıklayan  Prime Mall Antakya Alışveriş Merkezi Müdürü Onur SAPMAZ, yeni yıl programının küçükten büyüğe tüm ziyaretçilerin keyifli vakit geçirmelerine yönelik hazırlandığı ve ayrıca tiyatrolar, yarışmalar, animasyonlar ve hediyelerle dolu birçok sürprizin de yer aldığı bu etkinliklerin yılbaşına kadar sekiz gün boyunca devam edeceği bilgisini verdi.

Yine 24 Aralık Cumartesi gecesi saat 22.00’da sahnelenecek dans gösterileri, mini konserler ve DJ performansı ile bir yılbaşı partisine dönüşecek bir program daha hazırladıklarını belirten SAPMAZ;  müşterilere eğlenceli bir ortam sunarken, alışverişlerini avantaja çevirmenin de önemini de vurgulayarak, Prime Mall Antakya’nın yeni yıl hediyesi Hyundai İX 35 marka otomobil çekilişinden de bahsetti.

Milli Piyango İdaresi’nin yapacağı çekilişle tahlihlisini bulacak ve  07 Şubat 2012 tarihine kadar geçerli olacak kampanya, Prime Mall Antakya’dan aynı gün içerisinde yapılan her 75 TL tutarındaki alışverişe bir çekiliş hakkı kazandırıyor. Hafta içi yapılan alışverişlerde ise bu şans 2 kat artıyor. Prime Card sahibi olan tüm müşterilerin alışveriş fişlerini danışma bankosundan işletmesiyle kazanacakları çekiliş hakkında ise sınır yok. Ücretsiz olarak verilen Prime Card’ın ayrıcalıklar dünyası ve avantajlarından faydalanmak isteyen herkes Prime Card’ı danışma bankosundan temin edebiliyor.