PTT Başmüdürü Topaca’yı Ziyaret Etti.

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(30, 30, 30); font-family:roboto; font-size:16px">PTT&#39;nin 175. kuruluş yıld&ouml;n&uuml;m&uuml; nedeni ile &nbsp;PTT Başm&uuml;d&uuml;r&uuml; Beytullah Baybunar ve beraberindeki heyet Hatay Valisi Sayın Ercan Topaca&rsquo;yı makamında ziyaret etti.</span>
PTT Başmüdürü Topaca’yı Ziyaret Etti.
PTT'nin 175 yılı geride bırakmış köklü ve önemli bir kuruluş olduğunu belirten Sayın Topaca, iletişim ve haberleşmenin çok eski tarihlere dayandığını dile getirerek PTT’nin zaman içerisinde kendini yenileyen, geliştiren, kendi iç dinamiğine sahip bir kurum olduğunu; toplumdaki değişim ve dönüşümü yakından takip ederek, teknolojik gelişmelerle hizmet vermeye devam ettiğini ifade etti. Sayın Topaca, ''Hizmet çıtasını her geçen gün daha da yükselten PTT’nin başarılı, huzurlu daha nice uzun yıllar hizmet vermesini temenni ediyor, tüm PTT Teşkilat mensuplarının kuruluş yıl dönümlerini kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.'' dedi.PTT Başmüdürü Beytullah Baybunar ise kabulünden ve iyi dileklerinden dolayı Sayın Topaca’ya teşekkürlerini ileterek kuruluşlarının 175. Yılını kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını, hizmette sınır tanımayan bir anlayışla yeniliklere devam edeceklerini söyledi.
PTT Başmüdürü Topaca’yı Ziyaret Etti. haberi 24 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1585 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle