HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ASİ: ''Gençlerimiz birer altın bilezik kazanmış olacak''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Avrupa Birliği (AB) uyumlu 'Doğalgaz Tesisatçısı Kursu'nun ilk dersinde yer aldı. Gençlere seslenen Savaş, ''Gençlerimiz birer altın bilezik kazanmış olacaklar'' dedi
    
     YORUM: ''Vali Lekesiz: ''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, seferberlik anlayışı içerisinde vatandaşlara en iyi hizmeti sunmaya çalıştıklarını belirtti.
     Lekesiz, Kültür Merkezi'nde düzenlenen '7İl İdare Şube Başkanları Toplantısı''nda yaptığı konuşmada, başarılı bir yılı geride bıraktıklarını söyledi.
    
     HATAY: ''Krize rağmen ihracatta Türkiye 9.suyuz.''
     2010 yılında yaptığı 1 milyar 706 milyon dolarlık ihracatla Türkiye'de en çok ihracat yapan iller sıralamasında 9.sırada yer alan Hatay'da Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çincin, yaşanan ekonomik krizin ihracatı olumsuz yönde etkilemesine rağmen ilk 10'da yer almalarının sevindirici olduğunu söyledi.
    
     SÖZ: ''Engelli çocukların kaybolmaması için parmak izleri alındı''
     Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışma doğrultusunda, İl Emniyet Müdürülüğü Çocuk Şubesi Müdürlüğünce, rehabilitasyon merkezlerinde eğitim gören çocukların, kaybolmamaları, kayboldukları zaman da en kısa zamanda bulunmaları için parmak izleri alındı.
    
     ATAYURT: ''CHP'li kadınlar sokaklara indi''
     CHP İl Kadın Kolları Başkan ve üyeleri, 2011 seçimleri dolayısıyla sokaklara inerek, vatandaşlara partinin politikasını anlatmaya başladılar.
    
     ÖZYURT: ''Hatay'da 160 tonluk esrar imalinin önüne geçildi''
     Hatay'da son 2 yıl içerisinde ele geçirilen kenevirlerin imha edilmesiyle yaklaşık 160 ton esrar imal edilmesinin önüne geçilmiş oldu.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 16 Şubat 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  102870 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle