Radyo Üniversite’den Bir İlk Daha

Sürekli artan yayın kalitesi ve yükselen başarı grafiğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Radyo Üniversite, özgün programlarıyla yeniliklerine yenilik katmaya devam ediyor. 
Radyo Üniversite’den Bir İlk Daha
 Yayın tablosunda zengin içerikli programlar barındıran radyomuz şimdi de tamamen özgün ve bütün hakları kendisine ait olan radyo tiyatroları hazırladı. Büyük özveriyle hazırlanan oyunlar Radyo Üniversite’nin geniş teknik imkânlarına sahip stüdyolarında çekildi. Bu özelliğiyle radyomuz Hatay’da bir ilki daha gerçekleştirdi.Hazırlanan oyunlar arasında ‘Son Tren, Uzak Yol Kaptanı, Otostopçu, Üç Turunçlar’ gibi TRT oyuncularının 1966, 1967 ve 1971 yıllarında oynadığı klasik eserler de radyomuzun oyuncuları tarafından seslendirildi. Üniversitemizin radyosu Radyo Üniversite’nin arkası yarın kuşağında seslendirme yapan oyuncular arasında akademisyenden öğrenciye kadar geniş yelpazede birçok kişi yer aldı.Meraklıları için Üç Turunçlar’ oyunu birinci bölümü 2 Şubat Salı ikinci bölümü ise 3 Şubat Çarşamba günü sabah 09.30 ‘ da ve gece 10.30 ’ da yayınlanacaktır. 
Radyo Üniversite’den Bir İlk Daha haberi 02 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  520 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle